Znajdź nas na:
Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy!

Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy!

Nowa, rewelacyjna przestrzeń do zabawy dla całej rodziny – zapraszamy do KLOCKOWNI!

Na drugim piętrze Gdańskiego Centrum Manhattan niedawno została otwarta nowa przestrzeń do zabawy. Klockownia łączy w sobie wszystko, czego dzieci i rodzice potrzebują do wspólnej zabawy. W Klockowni znajdziemy ponad 1000000 różnego rodzaju klocków. Od klocków Lego po duże, pluszowe klocki na najmłodszych.

Klockownia podzielona jest na kilka stref z różnymi rodzajami klocków. Na każdej strefie znajdziemy inne klocki, z których możemy zbudować co tylko zapragniemy. Możliwości jest cały ogrom! Furorę robi też sterowany dźwig, którym możemy przenosić klockowe kontenery z jednej platformy na drugą. Chętne dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi budowniczy i założyć nawet specjalny kask – taki, który używany jest np. na terenie budowy.

Klockownia zrobiła na nas duże wrażenie. Jest tam jasno, jest dużo okien, bardzo czysto i  zadbanie. Obsługa szalenie miła. Panie animatorki bardzo pomocne, uśmiechnięte i chętnie bawiące się z dziećmi.

Na miejscu jest kawiarenka serwująca pyszną kawę, ciasta, lody i przekąski. Jest również kącik dla maluszków oddalony od głównej części, gdzie szaleć mogą starszaki. Obok kawiarenki znajduje się również pokój dla Mamy z Dzieckiem, gdzie jest przewijak i niezbędne akcesoria do higieny maluszka.

W Klockowni można również zorganizować dziecku urodzinki. Są dwie sale wyposażone w małe stoły, wystrój urodzinowy i duży telewizor.

W Klockowni bawimy się w skarpetkach, dotyczy to również opiekunów dziecka. Opiekunowie wchodzą na salę gratis – jest wyjątek, że powyżej 40 dzieci na sali, jeden opiekun wchodzi gratis, a drugi płaci 50% ceny.

Kto z Was już odwiedził KLOCKOWNIĘ? Jak wrażenia? Piszcie w komentarzach i na FB 🙂

Szczegółowe informacje:

Kasia

 

Podobał Ci się wpis? Cudownie! Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz go udostępnić 🙂

Publikacja: 22 lipca 2019

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto przeczytać
Pomysły na weekend z rodziną w Trójmieście!

Zapraszamy na TOP 10 najciekawszych rodzinnych wydarzeń w Trójmieście na najbliższy weekend! ⬇️Ważne info⬇️ ️Kliknij w…

Czy warto odwiedzić Ocean Park we Władysławowie?

Jakiś czas temu, pisaliśmy o naszych sposobach na tańsze atrakcje na wakacje (post znajdziecie tutaj) i…

Plac zabaw jakiego jeszcze nie było!

Nowe miejsce do zabawy na mapie Trójmiasta! Ukryty wśród osiedlowych bloków, ale graniczący z lasem. Pięknie…