Znajdź nas na:
Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy!

Rodzinne Centrum Edukacji i Zabawy!

Nowa, rewelacyjna przestrzeń do zabawy dla całej rodziny – zapraszamy do KLOCKOWNI!

Na drugim piętrze Gdańskiego Centrum Manhattan niedawno została otwarta nowa przestrzeń do zabawy. Klockownia łączy w sobie wszystko, czego dzieci i rodzice potrzebują do wspólnej zabawy. W Klockowni znajdziemy ponad 1000000 różnego rodzaju klocków. Od klocków Lego po duże, pluszowe klocki na najmłodszych.

Klockownia podzielona jest na kilka stref z różnymi rodzajami klocków. Na każdej strefie znajdziemy inne klocki, z których możemy zbudować co tylko zapragniemy. Możliwości jest cały ogrom! Furorę robi też sterowany dźwig, którym możemy przenosić klockowe kontenery z jednej platformy na drugą. Chętne dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi budowniczy i założyć nawet specjalny kask – taki, który używany jest np. na terenie budowy.

Klockownia zrobiła na nas duże wrażenie. Jest tam jasno, jest dużo okien, bardzo czysto i  zadbanie. Obsługa szalenie miła. Panie animatorki bardzo pomocne, uśmiechnięte i chętnie bawiące się z dziećmi.

Na miejscu jest kawiarenka serwująca pyszną kawę, ciasta, lody i przekąski. Jest również kącik dla maluszków oddalony od głównej części, gdzie szaleć mogą starszaki. Obok kawiarenki znajduje się również pokój dla Mamy z Dzieckiem, gdzie jest przewijak i niezbędne akcesoria do higieny maluszka.

W Klockowni można również zorganizować dziecku urodzinki. Są dwie sale wyposażone w małe stoły, wystrój urodzinowy i duży telewizor.

W Klockowni bawimy się w skarpetkach, dotyczy to również opiekunów dziecka. Opiekunowie wchodzą na salę gratis – jest wyjątek, że powyżej 40 dzieci na sali, jeden opiekun wchodzi gratis, a drugi płaci 50% ceny.

Kto z Was już odwiedził KLOCKOWNIĘ? Jak wrażenia? Piszcie w komentarzach i na FB 🙂

Szczegółowe informacje:

Kasia

 

Podobał Ci się wpis? Cudownie! Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz go udostępnić 🙂

Publikacja: 22 lipca 2019

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warto przeczytać
Wielka Fabryka Elfów Gdańsk!

Nie ma lepszego miejsca by poczuć Magię Świąt, niż Wielka Fabryka Elfów! Kto raz tam zawita,…

Zabawa nie tylko dla dziewczynek!

Jak wiecie od niedawna współpracujemy z gdyńską firmą, która sprzedaje w sieci zabawki. Testowaliśmy już zdalnie…

Halo baza! Jak mnie słychać?

W niedzielę postanowiliśmy po raz kolejny pospacerować po naszym ukochanym oliwskim ZOO, ale tym razem w…