Znajdź nas na:
Pomysł na niezwykłą niedzielę!

Pomysł na niezwykłą niedzielę!

Ale mieliśmy fantastyczne niedzielne popołudnie! Tym razem wybraliśmy się na Kaszuby do urokliwie położonego Hotelu Kozi Gród, by tam zaznać prawdziwego zimowego szaleństwa, które zapewniła ekipa Eskimoteam i ich zaprzęg Alaskan Husky! Fantastyczna sprawa! Ponad 5 hektarów zaśnieżonego terenu hotelu, ognisko z kiełbaskami, mini ZOO, park linowy, indiański namiot TIPI i 11 szalonych psów. Brzmi świetnie, prawda?

Prawie w każdy weekend Hotel Kozi Gród organizuje atrakcje dla rodzin (i nie tylko). W zimę odbywają się kuligi z ogniskiem i przejażdżki psim zaprzęgiem Alaskan Husky wokół terenu hotelu (trasa ok. 1 km).

Aby wjechać na teren Hotelu i skorzystać z tych wszystkich atrakcji należy kupić Voucher na stronie hotelu i koniecznie go wydrukować. Voucher należy pokazać przy wjeździe na teren hotelu oraz odbierając zestawy ogniskowe. Na miejscu działa również Bistro z daniami na wynos. Ceny są przystępne, np. dodatkowy zestaw z kiełbaską (dokładnie taki jak w pakiecie) to koszt 12 zł.

Vouchery kupuje się przez sklep na stronie internetowej hotelu.

Dodam tylko, że kiełbaska była mega smaczna, a gorąca czekolada z bitą śmietaną i piankami, skradła serce Oskara i zniknęła tak szybko, że nawet nie załapała się na zdjęcie 😉

Jeśli chodzi o przejazdy psim zaprzęgiem, to mega polecamy! Radość była ogromna, bo jest to zdecydowanie wyjątkowa atrakcja. Ubaw mieli dorośli i dzieci. Musicie pamiętać, że to zabawa z żywymi zwierzakami, dlatego ilość osób, które mogę przewieźć psiaki jest mocno ograniczona. Pierwsze kilka kółek, które robią psy są zdecydowanie najszybsze. To normalne, bo zwierzęta się po prostu męczą, ale spokojnie, ich regeneracja jest błyskawiczna 😉 Dodatkową atrakcję (szczególnie dla dzieci) jest Water Service. Na to hasło, dzieciaki biorą miski z wodą i każdy może napoić psiaka i Husky są jak nowe! Oczywiście jest również wyznaczony czas na głaskanie i przytulanie zwierzaków.

Na psim zaprzęgu możemy jeździć siedząc na wielkiej poduszce lub stojąc i trzymając kierownicę (razem z osobą, która kieruje zaprzęgiem). Psy podczepione są do quada, ponieważ trasa, którą robią nie jest bardzo długa, natomiast kręta i śliska, a nad quadem łatwiej jest zapanować. My mieliśmy wykupiony pakiet „Duża Rodzina”, czyli przejazd dla 3 osób, co nie oznacza, że każdy z nas osobno zrobił kółko na psim zaprzęgu. Każde z nas jechało psim zaprzęgiem, ale nasza rodzina zrobiła w sumie 2 kółka. Paweł jechał sam jedno kółko, a ja z Oskarem jechaliśmy drugie kółko razem. Nie ma co, męczyć zbyt mocno zwierzaków i fajne jest to, że każdy z uczestników to absolutnie zaakceptował.

Ekipa Eskimoteam super opowiada ciekawostki o pasach. Mają fajny  kontakt z uczestnikami i czuć od nich mega energię. Widać, że robią to z wielką pasją i zaangażowaniem. A psiaki? No cudo! Są przyjazne i bardzo chętne do ścigania.

Bawiliśmy się świetnie! Hotel Kozi Gród już kiedyś Wam zachwalaliśmy (wpis tutaj), ale w zimowej scenerii z psami Husky i ogniskiem było jeszcze lepiej!
Ogniska i psie zaprzęgi w Hotelu Kozi Gród organizowane są prawie co tydzień i możecie przeczytać o nich u nas w kalendarzu! Gdy tylko pojawi się nowe wydarzenie, na pewno damy Wam znać, bo WARTO!

Może ktoś z Was już był i korzystał z tych atrakcji? Dajcie znać jak wrażenia 😊

Jeśli podobał Ci się wpis, to prosimy udostępnij go 🙂 Dziękujemy bardzo!

Jeśli macie pytania dotyczące organizowanych imprez w Hotelu Kozi Gród, warto zadzwonić na recepcję i o wszystko dopytać (my tak zrobiliśmy 😉).

Hotel Kozi Gród
Leśników 3 83-047 Pomlewo
https://kozigrod.pl/
Tel. +48 601 610 453 (w godzinach 9:00-17:00)
rececpcja@kozigrod.pl


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM 💙

A jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasze pozostałe kanały 👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Publikacja: 8 lutego 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
City break Bergen, czyli rodzinny weekend w Norwegii!

Zacznijmy od tego, co to w ogóle jest ten city break? Jest to krótka podróż do…

Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to…

City break Wilno, czyli rodzinny weekend na Litwie!

Nasz pierwszy w tym roku city break był dość spontaniczny. Wilno chodziło nam po głowie od…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner