Znajdź nas na:
Największa Strefa Rozrywki w Polsce Północnej

Największa Strefa Rozrywki w Polsce Północnej

Nowe oblicze Galerii Metropolia

Galeria Metropolia w gdańskim Wrzeszczu postawiła na niecodzienne zagospodarowanie swojej przestrzeni jak dla typowego Centrum Handlowego. Całe drugie piętro, lokale na poziomie -1, a nawet część dachu przeznaczone jest wyłącznie dla najemców, którzy oferują usługi rozrywkowe. Jest to odpowiedź na wzrost zainteresowania zakupami online, a także potrzebę powrotu do życia rozrywkowego po wielomiesięcznym odcięciu Polaków od atrakcji, do których mieli dostęp jeszcze przed pandemią.

Wśród atrakcji Strefy znajdują się m.in.

– największa kręgielnia w Polsce Północnej (która niedawno zdobyła tytuł najpiękniejszej kręgielni na świecie, zdobywają nagrodę BJI Architecture & Design Awards)

– centrum dla fanów e-sportu stworzone przez znaną w świecie gamingu markę Kinguin

– największy food hall w Trójmieście z ponad 20 różnorodnymi konceptami gastronomicznymi, gdzie znajdziemy kuchnie z całego świata,  4 barami, sceną i wagonem SKM

– największą arenę laser tag w Polsce, o nazwie LASER WARS. Arena w swojej ofercie ma aż 4 piętra, które znakomicie wprowadzają trudności i dzięki nim sama gra staje się jeszcze bardziej ciekawsza

–  szkołę tańca SIEMANKO, które obecnie powiększyło swoją powierzchnie na poziomie -1. W swojej ofercie mają zajęcia grupowe oraz indywidualne- każdy znajdzie coś dla siebie. Organizowane są tam także maratony taneczne, które są niezwykłym wydarzeniem dla tańcerzy.

– gokarty do driftu CRAZY CART, ponad 1000m2 sali zabaw dla najmłodszych HONOLULU, kino Helios, wewnętrzny skate park ze szkołą deski i centrum fitness TONEZONE.

Atrakcje przez cały rok

Strefa Rozrywki przeznaczona jest dla osób, które poszukują atrakcji solo, a także większych oraz mniejszych grup. Atrakcji nie zabraknie dla rodzin z dziećmi, grup znajomych, a także par, które poszukują miejsca na kreatywną randkę. To miejsce zarówno dla mieszkańców, jak i turystów – w słoneczne dni mogą odpoczywać w strefie chillu na dachu Galerii, a w deszczowe dni korzystać ze wszystkich atrakcji w środku Galerii Metropolia – mówi Paulina Kulaszewska, która odpowiada za marketing Galerii.

Oprócz stałej, atrakcyjnej oferty, Strefa Rozrywki oferuje wiele promocji zróżnicowanych pod względem grup odbiorców (dzieci, szkoły, studenci), a także dni tygodnia (np. wtorki w kinie Helios za 15,9 zł).

Dojazd do Strefy Rozrywki Galerii Metropolia jest bardzo prosty – znajduje się ona tuż przy dworcu Gdańsk Wrzeszcz (Galeria posiada wejście bezpośrednio z dworca i własny peron SKM), który umożliwia na dojazd PKP,  SKM, a także kolejką PKM, która pozwoli na dojazd z głębi Kaszub. Metropolia posiada 3 parkingi, które pomieszczą ponad 1200 aut, a także monitorowany i zadaszony parking dla rowerów. Tuż obok znajduje się pętla autobusowa i przystanek tramwajowy.

Nasza przestrzeń to odpowiedź na nowe potrzeby klientów

Strefa Rozrywki to odpowiedź na rosnące zainteresowanie usługami rozrywkowymi, zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. To także innowacyjny koncept, który pozwala na ciekawe zagospodarowanie przestrzeni galerii handlowych i zwiększanie footfallu – gdy inne placówki martwią się o przeniesienie zakupów do Internetu, my inwestujemy w pomysły, które adresują nowe potrzeby  – dodaje Kulaszewska.

Strefa Rozrywki działa od 2020 roku, jednak przez lockdown i zamknięcie wszystkich atrakcji w związku z trwającą pandemią, dopiero od czerwca 2021 będzie ona  funkcjonować w pełni. Przestrzeń otwarta jest 7 dni w tygodniu i posiada niezależne wejścia, które pozwolą na wejście do galerii po godzinie 21:00.

Najważniejsze linki:

https://galeriametropolia.pl/rozrywka/

https://www.facebook.com/strefarozrywkimetropolia

https://www.facebook.com/StacjaFoodHall

https://www.u7.pl/

https://lounge.kinguin.net/

https://laserwars.gda.pl/

https://www.facebook.com/crazycartgdansk/

https://www.helios.pl/49,Gdansk/OpisKina/

https://www.facebook.com/skatecareskatepark/

Publikacja: 1 czerwca 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to…

City break Bergen, czyli rodzinny weekend w Norwegii!

Zacznijmy od tego, co to w ogóle jest ten city break? Jest to krótka podróż do…

City break Wilno, czyli rodzinny weekend na Litwie!

Nasz pierwszy w tym roku city break był dość spontaniczny. Wilno chodziło nam po głowie od…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner