Znajdź nas na:
Park leśny podworski w Wojanowie

Park leśny podworski w Wojanowie

Niedaleko Trójmiasta, obok Pruszcza Gdańskiego, znajduje się Park podworski w Wojanowie. Niezwykłe miejsce z historią w tle.

park w wojanowie

Park w Wojanowie jest idealnym miejscem na rodzinny spacer. Znajdują się w nim trzy zbiorniki wodne, ładne i zadbane alejki do spacerowania, stare, potężne drzewa i pomost nad mokradłami, który prowadzi do amfiteatru i placu zabaw z wielką zjeżdżalnią i tyrolką.

park w wojanowie

My byliśmy oczarowani tym parkiem. Zieleń, kwitnące kwiaty, kaczki i łabędzie z młodymi, śpiewające ptaki, śmiejące się dzieci na placu zabaw. A z drugiej strony prawie dwusetne stare, potężne i niebezpieczne drzewa, które zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Pomiędzy alejkami znajdziemy kody QR, dzięki którym dowiemy się więcej o bujnej roślinności parku podworskiego w Wojanowie.

Jeśli jeszcze nie byliście w tym parku, to bardzo Wam polecamy! Dodatkowo w każdą sobotę czerwca o godz. 17:00 w amfiteatrze w Parku w Wojanowie , odbywać się będą spektakle dla dzieci! Sprzedaż biletów (10 zł) będzie prowadzona na miejscu, na godzinę przed spektaklami. Płatność tylko gotówką. Szczegóły spektakli znajdziecie tutaj!

park w wojanowie

Przy parku jest niewielki „dziki” parking. Znajdziecie go przy drodze, pomiędzy zbiornikami wody. Niedaleko znaku „Gmina Pruszcz Gdański wita w Sołectwie Wojanowo”. Znaliście to miejsce? Dajcie koniecznie znać 🙂

park w wojanowie

Jeśli spodobał Ci się wpis, to zostaw proszę po sobie znak. Udostępnij, polub, skomentuj. Dziękujemy!


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM 💙

A jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasze pozostałe kanały 👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

park w wojanowie

Publikacja: 15 czerwca 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Wielka premiera MAVKI!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski!…

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty,…

Kino Helios Gdynia z dwiema salami Dream!

Czy marzyliście kiedyś, aby oglądać filmy w kinie i leżeć jak na wygodnej kanapie? Zachwycać się…

Cookie Consent with Real Cookie Banner