Znajdź nas na:
Nowy park rozrywki na Kaszubach!

Nowy park rozrywki na Kaszubach!

Nowe miejsce na rozrywkowej mapie Kaszub! Poznajcie Costerina Park w Kościerzynie.

Costerina Park znajduje się w Kościerzynie przy ul. Dworcowej 8 D (lokalizacja tutaj). Park jest niewielki, ale miejsca do zabawy nie brakuje. Główną atrakcją jest dwupoziomowy park linowy ze świetnym systemem asekuracji ciągłej. To znaczy, że nie ma żadnego karabińczyka, tylko przypinamy się na początku trasy do liny i przeciągamy zabezpieczenie, aż do samego końca. Kask i zabezpieczenie mamy tylko na górnym poziomie. Trasę niską pokonujemy bez zabezpieczenia.

Kolejną atrakcją jest mini-golf. Pięknie wykonany z ciekawymi przeszkodami. Idealny na rodzinną rywalizację😉

W Costerina Parku znajdziemy również dwa pełnowymiarowe boiska do gry w bule. Mini tor przeszkód dla dzieci. Strefę grillową z murowanymi grillami i stolikami pod namiotem, oraz dużo miejsca na rodzinny chillout- leżaczki😎

Bardzo nam się podobało w tym parku. Miejsce jest nowe, kolorowe, zadbane, fajnie rozplanowane. Obsługa jest miła i pomocna. Dowiedzieliśmy się, że obecny park rozrywki, to dopiero 1 z 4 etapów! Będzie więcej i już nie możemy się doczekać!

Przydatne informacje:

  • Bilety bez limitu czasowego: normalny 29 zł, ulgowy 15 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.
  • Park linowy tylko dla dzieci – bez limitu przejść.
  • Wyższa trasa parku linowego od 140 cm wzrostu.
  • Na miejscu toalety, sklepik, punkt gastronomiczny.
  • Od września klienci indywidualni mogą odwiedzać park tylko w weekendu. W tygodniu Costerina przyjmuje tylko grupy zorganizowane.

Kto już był, a kto pierwszy raz słyszy o tym miejscu?


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

A jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasze pozostałe kanały 👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Publikacja: 6 września 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto przeczytać
Długi weekend w Trójmieście!

Długi weekend w Trójmieście przed nami! Zapraszam na zestawienie najciekawszych rodzinnych wydarzeń! Tym razem zestawienie troszkę…

Alpaki górą!

Pod koniec lipca odwiedziliśmy kolejne, fantastyczne miejsce, prowadzone z miłością i pasją! Poznajcie Ranczo Puchata Alpaka….

Farma Alexa poleca się na rodzinną wycieczkę!

Witajcie w prawdziwie wiejskiej przygodzie! To tegoroczne hasło przewodnie pierwszego w Polsce rolniczego parku rozrywki –…