Znajdź nas na:
Zabierz klasę do Strefy Rozrywki

Zabierz klasę do Strefy Rozrywki

Lekcje WFu nie muszą być nudne!
Strefa Rozrywki w gdańskim Wrzeszczu pomaga nauczycielom i oferuje alternatywne formy szkolnych lekcji.

Zabierz klasę do Strefy Rozrywki

Akcja “Zabierz klasę do Strefy Rozrywki” skupia się na promowaniu ciekawszej formy spędzania szkolnych lekcji. Szczególnie na początku roku szkolnego, warto postawić na ciekawą formę zajęć na przykład wychowania fizycznego. W ten sposób dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale również budują pozytywne skojarzenia związane z aktywnością fizyczną.

W szczególności zależy nam na odczarowaniu lekcji WFu, które często kojarzone są przez dzieci ze zbędnym i nieprzyjemnym wysiłkiem. Naszym celem jest pokazanie, że aktywność fizyczna może być interesująca i przynosić wiele korzyści nie tylko dla ciała, ale i ducha. – mówi Joanna Pawłowska, która koordynuje akcję.

Trenuj jak olimpijczycy

Specjalną ofertę dla grup szkolnych zorganizowanych przygotował Skatepark Skate Care. Dzięki zajęciom na deskorolce dzieci i młodzież będą mogły porządnie się zmęczyć, zdobyć nowe umiejętności oraz nabyć nową pasję.

Od tego roku skateboarding jest dyscypliną olimpijską, dlatego warto zapoznać dzieci i młodzież z tą formą aktywności.

WF w klimacie Gwiezdnych Wojen

Lekcje WFu można również spędzić na laserowym paintballu. W ramach akcji 4-poziomowa arena Laser Wars przygotowała specjalną ofertę dla szkolnych grup zorganizowanych.
Uczniowie będą mogli rywalizować ze sobą, lepiej się poznawać, a przede wszystkim dobrze się bawić, wszystko w kosmicznym klimacie areny, stylizowanej na “Gwiezdne Wojny”

Klasówka, na którą wszyscy czekają

Centrum U7, które w swojej ofercie ma aż 17 torów bowlingowych, przygotowało ofertę w postaci “Klasówki w U7”. Na szczęście jest to “klasówka” powszechnie uwielbiana przez dzieci i młodzież, ponieważ również polega na dobrej zabawie, tym razem na kręglach. W ofercie czeka m.in. nauka gry w kręgle oraz woda dla każdego. U7 oferuje wejścia już od 6 zł za dziecko, dzięki czemu taka wycieczka czy lekcja WFu jest dostępna dla każdego.

Odczarujemy nie tylko lekcje WFu

Specjalną ofertę alternatywnej lekcji czy wycieczki szkolnej przygotowało także kino Helios. Dzięki seansom “Kino na temat” dzieci i młodzież będą mogły zgłębić swoją wiedzę z zakresu sztuki filmowej. Zaletą takiego programu są: dogodne godziny seansów, bezpłatne materiały edukacyjne czy seanse na wyłączność.

Warto podkreślić, że na projekt składa się nie tylko projekcja filmu, ale również debata z udziałem zaproszonych gości.

Akcja rozpoczęła się wraz z początkiem roku szkolnego i będzie trwać aż do jego zakończenia. Strefa Rozrywki chce rozbudowywać swoją ofertę o kolejne zajęcia dla uczniów, wszystko na podstawie opinii, które podczas zajęć przekazują uczniowie oraz pedagodzy.

Strefa Rozrywki:
https://galeriametropolia.pl/rozrywka/

https://www.facebook.com/strefarozrywkimetropolia

https://www.facebook.com/StacjaFoodHall


Kontakt:
Joanna Pawłowska
tel. 691 992 590
e-mail: marketing@galeriametropolia.pl


Chcesz być z nami na bieżąco?  Zapraszamy na nasze pozostałe kanały 👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Publikacja: 13 września 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Wielka premiera MAVKI!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski!…

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty,…

Kino Helios Gdynia z dwiema salami Dream!

Czy marzyliście kiedyś, aby oglądać filmy w kinie i leżeć jak na wygodnej kanapie? Zachwycać się…

Cookie Consent with Real Cookie Banner