Znajdź nas na:
Koparka zdalnie sterowana – jak prawdziwa!

Koparka zdalnie sterowana – jak prawdziwa!

W ramach naszej współpracy ze sklepem Flytoy.pl testowaliśmy zdalnie sterowaną koparkę, która do złudzenia przypomina, tą pracującą na prawdziwej budowie! Uważam, że żaden chłopiec (ten mały i ten duży 😉 ) się jej nie oprze!

Obsługa koparki jest bardzo intuicyjna i prosta. Nawet chłopcy młodsi od Oskara (8 lat) na pewno sobie świetnie poradzą z jej prowadzeniem. Koparką steruje się za pomocą kontrolera zasilanego przez dwie baterie paluszki AA. Natomiast sama koparka ma akumulator, który wyjmujemy i ładujemy poprzez USB (oczywiście kabel dołączony do zestawu).

Koparka wydaje dźwięki (na szczęście jest również możliwość jego wyłączenia😉 ), porusza się na dużych, porządnych gąsienicach i wyposażona jest w stalową łyżkę. Z racji pogody, nie testowaliśmy koparki w piaskownicy, ale jak podaje producent, koparka jest do tego stworzona. My testowaliśmy koparkę w warunkach domowych. Robiliśmy tory przeszkód, żeby sprawdzić, czy gąsienice dadzą radę na trudnym terenie. Sprawdzaliśmy też łychę, którą łapaliśmy różne przedmioty i przenosiliśmy je, albo przeciągaliśmy w inne miejsce. Ze wszystkim sobie świetnie poradziła!

Ramię koparki jest długie, kabina obraca się o 680 °, a cała maszyna jest masywna i zwrotna. To wszystko do złudzenia przypomina prawdziwą pracę koparki. Zabawka jest też zbudowana w skali 1:14.

Ta zdalnie sterowana koparka pozwala na kreatywną zabawę i dodatkowo wspomaga zdolności motoryczne. Podczas zabawy mocno pracuje koordynacja oko-ręka, a takie ćwiczenia są bardzo ważne u dziecka.
Z początku myślałam, że Oskar jest już za duży na tego typu zabawkę, ale całe szczęście się myliłam! Oskar jest zachwycony, a to dla mnie najważniejsze. Tyle najróżniejszych torów przeszkód tworzył dla koparki, że sama byłam zaskoczona jego pomysłowością!

Oczywiście specjalnie dla Was jest teraz promocja na koparki! Koparkę możecie kupić za 209 zł (na allegro.pl ta koparka jest w cenie 359 zł!). Polecamy bardzo, bo zabawka jest porządnie wykonana i na pewno szybko się nie znudzi. Czyż, to nie będzie idealny prezent na święta?

Nie potrzeba żadnych specjalnych kodów zniżkowych! Link bezpośrednio do koparki w promocji: https://flytoy.pl/ .

Poniżej przedstawiam kilka praktycznych informacji dotyczących koparki.

W skład zestawu wchodzi:

 • Koparka z metalową łychą
 • Oryginalne pudełko
 • Kontroler
 • Akumulator
 • Ładowarka USB

Funkcje kontrolera:

 • Przód/Tył
 • Lewo/Prawo
 • Poruszenie kabiną lewo/prawo
 • Poruszenie narzędziem
 • Klakson
 • Wł/Wył dźwięki

Koparka:

 • Rozmiar produktu: 52 x 25 x 17 cm
 • Materiał: plastik ABS, elementy elektroniczne, guma, metal
 • Funkcje: do przodu / do tyłu, ruchy gąsienicą, obrót kabiną, ruchy narzędziem.
 • Skala: 1:14
 • Ilość kanałów: 15

Mamy dla Was również niespodziankę! Już w piątek na naszym profilu facebookowym ruszy konkurs, gdzie do wygrania będzie kreatywny zestaw do zabawy min. do stworzenia własnej koparki 😉 Bądźcie czujni!


Jeśli spodobał Ci się wpis, to zostaw proszę po sobie znak. Udostępnij, polub, skomentuj. Dziękujemy!


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

A jeśli chcesz być z nami na bieżąco, zapraszamy na nasze pozostałe kanały👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

Publikacja: 17 listopada 2021

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto przeczytać
Planujemy rodzinne aktywności na weekend!

Najciekawsze wydarzenia dla rodzin i dzieci na ostatni weekend listopada w Trójmieście! Zapraszam na cotygodniowe zestawienie…

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty,…

Ferie Zimowe Ninja Kids – sztuka przetrwania, języki obce i dobra zabawa – połączenie prawdziwego mistrza!

Ferie Zimowe Ninja Kids uczą praktycznych umiejętności, a Ty jako rodzic – wiadomo! Zyskujesz czas na…