Znajdź nas na:
Wywiad z Meridą – organizatorką bajecznych półkolonii!

Wywiad z Meridą – organizatorką bajecznych półkolonii!

Zapraszamy na wywiad z najprawdziwszą Meridą – organizatorką bajecznych wydarzeń dla dzieci na terenie Trójmiasta i Kaszub, a także pierwszej edycji magicznych półkolonii!

Merida, czy mogłabyś w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie?
Nazywam się Merida i wyszłam prosto z bajki! Jeżeli ktoś nie dowierza, niech zapyta swoje dziecko, czy już strzelało ze mną z łuku oraz czy moje włosy są prawdziwe (śmiech). Od siedmiu lat zajmuję się animacją czasu wolnego, jestem certyfikowanym Mistrzem Animacji, a także z wykształcenia Pedagogiem. Uwielbiam łączyć zabawę z edukacją oraz odkrywać nowe talenty dzieci.

Skąd wziął się pomysł na organizację półkolonii?
W ciągu ostatnich kilku lat pracowałam jako Wychowawca na wielu półkoloniach, podczas których  zaobserwowałam, że oczekiwania odbiegały od rzeczywistości i dlatego zdecydowałam, że stworzę półkolonie z prawdziwego zdarzenia.

Czym wyróżniają się półkolonie z Meridą?
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to kadra. Mogę śmiało powiedzieć, że Dziewczyny, które będą współtworzyły ze mną półkolonie to perełki w swoim fachu. Optymistyczna, pełna zaangażowania i doświadczona kadra. Mamy misję, chcemy, aby każde dziecko wyszło z pełnym bagażem niesamowitych wspomnień oraz nowymi umiejętnościami i przyjaźniami.
Program dopracowałyśmy pod względem różnorodności zabaw, rodzaju aktywności i najnowszych trendów wśród dzieci, dzięki czemu myślę, że każdy mały człowiek znajdzie coś dla siebie. 😊

Co zawiera program półkolonii?
Przygotowałyśmy 3 tematy do wyboru: Artyści, Magicy oraz Gracze. Każdy z tematów jest uniwersalny, odnajdą się na nich zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Artyści to mix kreatywnych zadań zakresu muzyki, plastyki i teatru. Magików zabierzemy do świata iluzji i sztuczek, natomiast gracze poznają całą gamę gier, które można samemu stworzyć, zagrać, przekształcić bez użycia telefonu/komputera.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są półkolonie i gdzie się odbywają?
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat na gdańską Zaspę ul. Meissnera 9 – będzie bajecznie! : )

Gdzie szukać szczegółów półkolonii?
Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie Meridkowo.pl , a także na Familytime.pl 😉 Zapraszam serdecznie!


Artykuł sponsorowany.


KasiaMatka Polka Redaktorka. Familytime.pl, to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

Publikacja: 17 stycznia 2022

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Warto przeczytać
Nie Dzień Dziecka, tylko Weekend Dziecka przed nami!

To będzie niesamowity weekend! Zapraszam na cotygodniowe zestawienie TOP 10 najciekawszych wydarzeń dla dzieci na weekend…

Centrum Nauki Experyment kończy 15 lat

1 czerwca 2007 roku – to właśnie tego dnia oficjalnie otwarto Centrum Nauki Experyment w Gdyni….

Jubileuszowa 10 edycja Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska pod hasłem „Biegaj, skacz i tańcz w Gdańsku”

10 kwietnia o 20:00 ruszyły zapisy na 10 edycję Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska 2022. Przez…