Znajdź nas na:
Wywiad z Meridą – organizatorką bajecznych półkolonii!

Wywiad z Meridą – organizatorką bajecznych półkolonii!

Zapraszamy na wywiad z najprawdziwszą Meridą – organizatorką bajecznych wydarzeń dla dzieci na terenie Trójmiasta i Kaszub, a także pierwszej edycji magicznych półkolonii!

Merida, czy mogłabyś w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie?
Nazywam się Merida i wyszłam prosto z bajki! Jeżeli ktoś nie dowierza, niech zapyta swoje dziecko, czy już strzelało ze mną z łuku oraz czy moje włosy są prawdziwe (śmiech). Od siedmiu lat zajmuję się animacją czasu wolnego, jestem certyfikowanym Mistrzem Animacji, a także z wykształcenia Pedagogiem. Uwielbiam łączyć zabawę z edukacją oraz odkrywać nowe talenty dzieci.

Skąd wziął się pomysł na organizację półkolonii?
W ciągu ostatnich kilku lat pracowałam jako Wychowawca na wielu półkoloniach, podczas których  zaobserwowałam, że oczekiwania odbiegały od rzeczywistości i dlatego zdecydowałam, że stworzę półkolonie z prawdziwego zdarzenia.

Czym wyróżniają się półkolonie z Meridą?
Pierwsze co przychodzi mi na myśl to kadra. Mogę śmiało powiedzieć, że Dziewczyny, które będą współtworzyły ze mną półkolonie to perełki w swoim fachu. Optymistyczna, pełna zaangażowania i doświadczona kadra. Mamy misję, chcemy, aby każde dziecko wyszło z pełnym bagażem niesamowitych wspomnień oraz nowymi umiejętnościami i przyjaźniami.
Program dopracowałyśmy pod względem różnorodności zabaw, rodzaju aktywności i najnowszych trendów wśród dzieci, dzięki czemu myślę, że każdy mały człowiek znajdzie coś dla siebie. 😊

Co zawiera program półkolonii?
Przygotowałyśmy 3 tematy do wyboru: Artyści, Magicy oraz Gracze. Każdy z tematów jest uniwersalny, odnajdą się na nich zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Artyści to mix kreatywnych zadań zakresu muzyki, plastyki i teatru. Magików zabierzemy do świata iluzji i sztuczek, natomiast gracze poznają całą gamę gier, które można samemu stworzyć, zagrać, przekształcić bez użycia telefonu/komputera.

Dla dzieci w jakim wieku przeznaczone są półkolonie i gdzie się odbywają?
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 12 lat na gdańską Zaspę ul. Meissnera 9 – będzie bajecznie! : )

Gdzie szukać szczegółów półkolonii?
Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie Meridkowo.pl , a także na Familytime.pl 😉 Zapraszam serdecznie!


Artykuł sponsorowany.


KasiaMatka Polka Redaktorka. Familytime.pl, to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

Publikacja: 17 stycznia 2022

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Wielka premiera MAVKI!

Międzynarodowe widowisko, oparte na najbardziej wyczekiwanym ukraińskim filmie animowanym „MAVKA. Leśna piosenka” niebawem dotrze do Polski!…

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty,…

Kino Helios Gdynia z dwiema salami Dream!

Czy marzyliście kiedyś, aby oglądać filmy w kinie i leżeć jak na wygodnej kanapie? Zachwycać się…

Cookie Consent with Real Cookie Banner