Znajdź nas na:
Warsztaty konstruktorskie w Hevelianum!

Warsztaty konstruktorskie w Hevelianum!

Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w weekendowych warsztatach wyobraźni w Hevelianum. Warsztaty są cykliczne i odbywają się co weekend, więc czytajcie, oglądajcie zdjęcia i rezerwujcie bilety online 😉

Bardzo dobrze bawiliśmy się podczas warsztatów. Najbardziej podobała nam się praca zespołowa. Podzieliliśmy się zadaniami i każdy z nas brał czynny udział w budowaniu katapulty. Na miejscu przeprowadziliśmy również testy i okazało się, że całkiem niezły zasięg ma nasza katapulta! Własnoręcznie wykonaną konstrukcję zabraliśmy oczywiście do domu, gdzie strzelaniu nie było końca. Jesteśmy dumni, bo konstrukcja wytrzymała 😀

hevelianum

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat z opiekunami. Każda rodzina pracuje przy własnym stoliku, na którym znajduje się instrukcja i wszystkie potrzebne materiały. Na sali obecny jest również Edukator, który nadzoruje pracę i służy pomocą. Czas trwania warsztatów, to ok. 50 min (nam budowa zajęła ok. 35 min).

Warsztaty odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godz. 11:00, 12:30 i 14:00. Bilet ulgowy jest w cenie 20 zł, a normalny 25 zł.
W weekend odbywają się również warsztaty o innych tematykach, dostosowane do różnych grup wiekowych. Zajrzyjcie do naszego kalendarza, żeby poznać szczegóły (tutaj!), lub na stronę Hevelianum (tutaj!).

Przy okazji wizyty w Hevelianum, polecamy punkt widokowy oraz spacer w okolicach Gradowej Góry. Uwielbiam!


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!
hevelianum

DOŁĄCZ DO NAS👇

FACEBOOK

INSTAGRAM

Publikacja: 15 marca 2022

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Biegowe Grand Prix Dzielnic powraca na dzielnice Gdańska!

Już 22 marca o godzinie 21:00 organizatorzy ruszają z zapisami na 11-tą edycję Biegowego Grand Prix…

Wystawa Budowli z Klocków Lego i Obrazy 3D w Galerii Metropolia

W grudniu otwarcie miała nowa atrakcja na rodzinnej mapie Trójmiasta. Mowa oczywiście o największej w Europie…

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty,…

Cookie Consent with Real Cookie Banner