Znajdź nas na:
Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Chcesz planować wyjazdy z dziećmi, ale boisz się zmiany planów? Ta opcja uratuje twoje pieniądze!

Kolonia i ferie dla dzieci, rodzinny weekend w Polsce, wymarzone wakacje za granicą, wyjazd na narty, wynajem domku na Sylwestra – planując je z wyprzedzeniem, często możemy sporo zaoszczędzić i przebierać w ofertach. A co, jeśli zmienią się nam plany albo wydarzy się coś niespodziewanego? Teraz nie musimy się już martwić, bo z pomocą przychodzi roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji. To zupełna nowość na rynku, która powinna zainteresować wszystkich rodziców! Dzięki jednej polisie mamy zagwarantowany zwrot pieniędzy na cały najbliższy rok.   

Możemy być mistrzami planowania i przewidywania (zresztą, kto przy dzieciach nie jest?), ale życie często płata nam nieprzyjemne figle. Wystarczy choroba, nagłe zwolnienie, skręcenie nogi czy konieczność zaopiekowania się bliską osobą, a wtedy wymarzony i wyczekiwany wyjazd ekspresowo zamienia się z wizji wspólnych kąpieli w morzu, jeżdżenia na sankach czy upragnionej wycieczki do parku rozrywki i jedzenia waty cukrowej pod sam korek, w rozżalone spojrzenia dzieciaków, poczucie bezsilności i dodatkowo wizję straconych pieniędzy. Na szczęście przed tym ostatnim możemy się zabezpieczyć, a gdy odzyskamy pieniądze i załatwimy problemy, to i rozczarowanie najmłodszych łatwo będzie nam zrekompensować.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi bowiem roczne ubezpieczenie kosztów rezygnacji, które w swojej ofercie ma ERGO Ubezpieczenia Podróży. To wyjątkowa polisa turystyczna, która pozwala wam bez obaw odwołać dowolny wyjazd w danym roku lub zmienić jego termin i nie martwić się o pieniądze. Posiadając taką polisę odzyskamy bowiem 100 procent poniesionych kosztów. Nieważne, czy akurat mąż trafił do szpitala, dziecko złamało nogę na placu zabaw, przywlekło grypę z przedszkola albo samopoczucie babci się pogorszyło. Ba, może się też zdarzyć, że któreś z rodziców straci pracę, będziemy mieć wypadek samochodowy, włamanie do domu albo ciąża nie będzie przebiegać tak gładko, jak byśmy sobie tego życzyli. To normalne, że w ogóle nie bierzemy takich okoliczności pod uwagę, ale niestety – one się zdarzają. Dobra wiadomość jest taka, że jedną polisą turystyczną możemy zapewnić sobie spokój ducha i gwarancję odzyskanych pieniędzy.

W dodatku każda rodzina może sama zdecydować, jakiej polisy potrzebuje, bo w ERGO Ubezpieczenia Podróży mamy do wyboru różne sumy ubezpieczenia. Dzięki temu taka opcja jest dostępna niemal na każdą kieszeń i w razie problemów zwróci nam wszystkie poniesione koszty.

Co istotne – takie ubezpieczenie turystyczne obejmuje wszystkie wyjazdy w ciągu roku od zawarcia umowy, a więc także te, których nawet nie zaczęliśmy jeszcze planować. I nie tylko wyjazdy! Wykupienie rocznego ubezpieczenia kosztów rezygnacji, zabezpiecza praktycznie wszystkie podróżnicze plany – krajowe i zagraniczne. Polisa dotyczy podróży prywatnych i służbowych, zorganizowanych przez biura podróży i firmy turystyczne, ale też tych, które ogarnęliśmy sobie sami.

W przypadku problemów możemy odzyskać pieniądze za stracone bilety lotnicze, zarezerwowane noclegi, wykupione wycieczki (np. te w lokalnych agencjach turystycznych), wynajem samochodu, łódki czy międzynarodowe bilety kolejowe. A to nie koniec! Ubezpieczenie dotyczy również wszelkich kolonii i obozów, szkoleń, warsztatów i konferencji, wyjazdów na narty, kursów nurkowania, wspinaczkowych, czyli niemal wszystkiego, co można zarezerwować z wyprzedzeniem. Wyjątek stanowią jedynie wydarzenia kulturalne, a więc spektakle teatralne, festiwale czy koncerty.

Nie przepadną nam żadne wpłacone pieniądze, dzięki czemu, gdy tylko uda się okiełznać problemy, przez które musieliśmy odwołać lub przełożyć wyjazd – znów możemy zacząć planować. Bez obaw, bez trosk i bez ryzyka!


Artykuł sponsorowany


ERGO Ubezpieczenia Podróży

 

ERGO Ubezpieczenia Podróży

Publikacja: 10 listopada 2022

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to…

City break Bergen, czyli rodzinny weekend w Norwegii!

Zacznijmy od tego, co to w ogóle jest ten city break? Jest to krótka podróż do…

City break Wilno, czyli rodzinny weekend na Litwie!

Nasz pierwszy w tym roku city break był dość spontaniczny. Wilno chodziło nam po głowie od…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner