Znajdź nas na:
Kino Helios Gdynia z dwiema salami Dream!

Kino Helios Gdynia z dwiema salami Dream!

Czy marzyliście kiedyś, aby oglądać filmy w kinie i leżeć jak na wygodnej kanapie? Zachwycać się realistycznym obrazem pełnym żywych kolorów? Przenieść się w centrum akcji za sprawą otaczającego Was dźwięku? Spełnimy Wasze marzenia!

Helios Dream to autorski projekt sieci, którego nazwa nawiązuje do marzenia o kameralnej i komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w niesamowitej jakości dźwięku i znakomitego obrazu. Dlatego też głównym elementem sali są szerokie i wygodne fotele z elektryczną regulacją siedzeń. Ostatnie rzędy w każdej z sal wyposażone zostaną w podwójne kanapy, a każdy fotel w holdery na popcorn oraz napój. Nie jedna, a dwie sale Dream, już od pierwszego września dla widzów kina Helios w gdyńskim Centrum Riviera.

Technologia, którą zastosowaliśmy w salach Dream gwarantuje oglądanie filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Za sprawą systemu Dolby Atmos – kilkudziesięciu niezależnym ścieżkom audio rozsyłanym do głośników rozmieszczonych dookoła sali kinowej, a także w jej suficie, będziecie mogli jeszcze silniej przeżywać filmowe emocje. Ponadto dzięki nowoczesnym projektorom Christie 4K, wyświetlany obraz jest wyjątkowo realistyczny. Pokochacie oglądanie filmów w salach Dream.

Helios Dream – wymarzone miejsce na film!


Materiały prasowe Helios Gdynia – stała współpraca


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

wydarzenia dla dzieci,weekend w trójmieście,wydarzenia dla dzieci gdańsk,wydarzenia dla dzieci gdynia,wydarzenia dla rodziny

 

wydarzenia dla dzieci,weekend w trójmieście,wydarzenia dla dzieci gdańsk,wydarzenia dla dzieci gdynia,wydarzenia dla rodziny

Publikacja: 31 sierpnia 2023

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
City break Bergen, czyli rodzinny weekend w Norwegii!

Zacznijmy od tego, co to w ogóle jest ten city break? Jest to krótka podróż do…

Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to…

City break Wilno, czyli rodzinny weekend na Litwie!

Nasz pierwszy w tym roku city break był dość spontaniczny. Wilno chodziło nam po głowie od…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner