Znajdź nas na:
Zdalnie Sterowane BMW i8

Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to jest niezłe cacko! Idealna zabawka dla małych i dużych fanów motoryzacji. Wiem, co mówię, bo mam akurat w domu i jednego i drugiego 😉

bmw 4

Ta zabawka wiernie odwzorowuje słynny samochód sportowy o napędzie hybrydowym produkowany przez niemiecką markę BMW. Samochód posiada zdalnie otwierane drzwi, jeździ we wszystkich kierunkach, ma gumowe koła oraz przednie i tylne światła LED. To wszystko sprawia, że sterowanie tym autem jest niezwykle satysfakcjonujące.

Testowaliśmy BMW w warunkach domowych, jak i na powietrzu. Auto dało sobie radę nawet na trudnej powierzchni i pod górkę! Samochód jest dość szybki, także zabawa tym samochodem wymaga skupienia.  Podczas zabawy dziecko (ale dorosły również 😉 ) ćwiczy koordynację ruchową oraz logiczne myślenie.

Zdalnie Sterowane BMW i8, które testowaliśmy, jest w skali 1:14 i precyzyjnie odwzorowuje wygląd oraz szczegóły prawdziwego BMW i8. Samochód wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzywa i zaawansowanych podzespołów elektronicznych.

Oskar świetnie się bawił tym samochodem! Chyba każdy chłopiec lubi szybkie samochody, a jak mają one jeszcze takie bajery, jak zdalnie podnoszone drzwi, światła, gumowe koła i mogą jeździć w każdym kierunku, to prawdziwe spełnienie marzeń!

Zdalnie Sterowane BMW i8 w skali 1:14 oraz jego mniejsza wersja 1:24 będzie idealnym prezentem dla fana motoryzacji!

W zestawie znajdziecie:

  • Auto BMW i8
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Antenka do pilota
  • Instrukcja obsługi w języku polskim

Mamy dla Was również niespodziankę! Już niebawem na naszym profilu facebookowym ruszy konkurs, gdzie do wygrania będzie zdalnie sterowany samochód BMW i8 w skali 1:24 od Flytoy.pl (taki jak na zdjęciu poniżej)! Bądźcie czujni!

bmw 5


Jeśli spodobał Ci się wpis, to zostaw proszę po sobie znak. Udostępnij, polub, skomentuj. Dziękujemy!


KasiaMatka Polka Redaktorka. Na co dzień zajmuję się Familytime.pl – to moja praca i hobby. Piszę teksty, robię zdjęcia i filmy, przygotowuję zestawienia wydarzeń, odpisuję na komentarze, na wiadomości i robię wszystko, aby jak najwięcej rodzin, spędzało czas RAZEM!

wydarzenia dla dzieci,weekend w trójmieście,wydarzenia dla dzieci gdańsk,wydarzenia dla dzieci gdynia,wydarzenia dla rodziny

 

wydarzenia dla dzieci,weekend w trójmieście,wydarzenia dla dzieci gdańsk,wydarzenia dla dzieci gdynia,wydarzenia dla rodziny

Publikacja: 21 listopada 2023

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać
Zdalnie Sterowane BMW i8

W ramach naszej współpracy ze sklepem FlyToy.pl mieliśmy przyjemność testować zdalnie sterowane BMW i8! Ależ to…

City break Bergen, czyli rodzinny weekend w Norwegii!

Zacznijmy od tego, co to w ogóle jest ten city break? Jest to krótka podróż do…

City break Wilno, czyli rodzinny weekend na Litwie!

Nasz pierwszy w tym roku city break był dość spontaniczny. Wilno chodziło nam po głowie od…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner