Znajdź nas na:
Kalendarz

5. Urodziny City Meble

Miejsce:
City Meble
Adres:
al. Grunwaldzka 211, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 25-03-2022, 10:00
Sobota, 26-03-2022, 20:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

W dniach 25 i 26 marca Galeria Wnętrz City Meble obchodzić będzie swoje 5. Urodziny. Z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla swoich klientów.

Gwiazdą Urodzin będzie osobowość telewizyjna Darek Stolarz, z którym spotkanie w Galerii zaplanowane jest na sobotę na godzinę 16.00.

W piątek „Stand-up Designer” przedstawi trójmiejski architekt Jan Sikora, który w żartobliwy sposób opowie o pracy architekta.

Po raz kolejny odbędzie się panel dyskusyjny dla osób zainteresowanych tematami związanymi z designem, zakupem i sprzedażą nieruchomości, darmowych porad klientom udzielą architekci związani z Galerią.

Poza tym organizatorzy przygotowali liczne urodzinowe atrakcje tj. bezpłatne warsztaty florystyczne, stolarskie i plastyczne, a także warsztaty ze zdobienia ciasteczek w Cukierni Baccate.

W piątek i sobotę na klientów Galerii czekać będą wyjątkowe promocje i niezwykłe okazje, a także prezenty za dokonane w tych dniach zakupy. Czas spędzony w Galerii osłodzą babeczki, przygotowane specjalnie na tę okazję.

Zapraszamy!