Znajdź nas na:
Kalendarz

Aktywujemy sąsiedzkość w Letnicy | Otwarcie Klubu Sąsiedzkiego

Miejsce:
Klub Sąsiedzki Letnica
Adres:
Sucha 29, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
04-03-2023 godz. 12:00-
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
🎉Klub Sąsiedzki w Letnicy to pierwsze tak sąsiedzkie miejsce w okolicy! Zachęcamy do wyjścia z domu i zapraszamy na warsztaty, spotkania, aktywności dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Klub zlokalizowany jest w Publicznej Szkole Podstawowej HEVELIUS 📌przy ul. Suchej 29 w Gdańsku.
🏠Otwarcie już 4 marca o 12:00!
W sobotę 4 marca pokażemy nową przestrzeń, którą chcemy tworzyć razem z Wami. Jest to miejsce, które będzie służyć mieszkańcom i mieszkankom dzielnicy do spotkań, rozwijania swoich pasji, poznawania nowych ludzi i innych aktywności w czasie wolnym.
🍀 Tego dnia czekamy na Was od godziny 12:00, aby poznać się przy herbacie, porozmawiać o planach i marzeniach. Zachęcamy do dołożenia swojej „cegiełki” i utworzenia z nami mozaiki, która będzie zdobiła Klub Sąsiedzki!🎨 Ma to być miejsce dla Was, z Waszą energią i pomysłami, więc chcemy, żebyście już od początku byli zaangażowani w jego powstawanie.
👫 Co planujemy w przyszłości?
W Klubie będziemy organizować różnorodne działania. Od tematów ekologicznych, rękodzielniczych, edukacyjnych i artystycznych po spełnianie Waszych marzeń!
Nie możemy się doczekać aż Letnica zacznie tętnić sąsiedztwem! Do zobaczenia 👋
——
Działanie Klubu jest możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Gdańska.
Cookie Consent with Real Cookie Banner