Znajdź nas na:
Kalendarz

Bajkowe piosenki dla małych i dużych

Miejsce:
Sala Koncertowa PFK
Adres:
Stanisława Moniuszki 12, Sopot
Czas trwania wydarzenia:
03-12-2022 godz. 12:00-13:15
Koszt wstępu:
35-45 zł
Przygody bajkowych bohaterów znają i lubią niemal wszyscy na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie znałaby przynajmniej jednego tytułu bajki wywodzącej się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Żartobliwe perypetie animowanych postaci, historie o miłości, przyjaźni i rodzinie bawią i wychowują wciąż młode pokolenia.
Tak właśnie będzie podczas naszego koncertu! Koncert bajkowych piosenek dedykowany jest najmłodszym melomanom, ich rodzinom oraz wszystkim chcącym powspominać młodzieńcze lata i poczuć się na chwile dzieckiem!
W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze piosenki z bajek Disneya, utwory nagrywane i wykonywane przez światowe gwiazdy muzyki często są tak popularne jak same bajki.
W bajkowym koncercie wystąpią Sylwia Banasik-Smulska i Marcin Jajkiewicz – doskonali aktorzy musicalowi i dubbingowi, związani z głównymi scenami polskich teatrów muzycznych, którzy użyczali głosu niezliczonym bohaterom bajek w polskich wersjach językowych, a śpiewane przez nich utwory osiągnęły miliony wyświetleń.
Przeboje usłyszymy w wyjątkowej oprawie muzycznej, zagrają: Artur Jurek (instrumenty klawiszowe), Jarosław Stokowski (gitara basowa), Łukasz Łapiński (perkusja) oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod kierownictwem muzycznym Ariela Ludwiczaka.
Zapraszamy! Czeka nas dobra zabawa!
Koncert zorganizowano przy pomocy finansowej miasta Sopotu.
—-
Bilety w cenie 45 zł normalny /35 zł ulgowy /30 zł z kartą sopocką, do nabycia w Informacji Turystycznej w Sopocie, online na Interticket.pl
Cookie Consent with Real Cookie Banner