Znajdź nas na:
Kalendarz

Balet Dziadek do Orzechów – Gdynia

Miejsce:
Sala koncertowa Portu Gdynia
Adres:
Rotterdamska 9, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
17-12-2022 godz. 11:00 i 14:00-/
Koszt wstępu:
69 - 89 zł
„Poziom artystyczny aktorów z baletu bardzo piękny, do tego taniec, układy, uśmiech na ustach tancerek i śliczne stroje. Muzyka wiadomo – Czajkowski nie wymaga komentarza.” To tylko jedna z wielu opinii zachwyconych widzów Teatru Palladium, w którym do tej pory można było obejrzeć balet „Dziadek do Orzechów”.
Teraz to najsłynniejsze przedstawienie zimowe, które znają zarówno dzieci, jak i dorośli na całym świecie, porwie widzów Sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu w Gdyni. To wyjątkowa okazja by wprawić się w świąteczny nastrój, zachwycić tańcem i wzruszyć się ponadczasową muzyką Czajkowskiego.
„Jestem Czarodziejem, nazywam się Drosselmayer. Odkrywam tajemnice bajek i świątecznych prezentów. Mikołaje wyczarowują prezenty, a ja… Ja sprawiam, że prezenty żyją… ba! Nawet tańczą!”
Gorąco zapraszamy na spektakl taneczno-baletowy z elementami magii i interakcji z widownią. Na scenie zobaczymy grupę taneczną i solistów w repertuarze baletowym, wzbogaconym o techniki taneczne, jak modern dance czy gimnastykę artystyczną w wykonaniu młodych artystów. Słynny Taniec Śnieżynek z udziałem zawodowych tancerzy oraz dzieci ze szkoły tańca, walka Króla Myszy wzbogacona o elementy akrobatyki i magia… Czysta magia! Jakże mogłoby być inaczej, gdy w grę wchodzi jedna z najpiękniejszych wigilijnych opowieści?
BILETY DO NABYCIA:
Biletyna.pl
Eventim.pl
Ebilet.pl
KupBilecik.pl
Cookie Consent with Real Cookie Banner