Znajdź nas na:
Kalendarz

Baltic Truck Festival 2022

Miejsce:
Polsat Plus Arena Gdańsk
Adres:
Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 24-06-2022, 10:00
Niedziela, 26-06-2022, 3:00
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
Szczegółowe informacje:

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Ciężarowych BALTIC TRUCK FESTIVAL odbędzie się w terminie 24-26 czerwca 2022 r. Impreza ma szanse stać się wydarzeniem, które z powodzeniem podniesie rangę i atrakcyjność naszego regionu, a zważywszy na termin w którym się odbywa, wykreuje dodatkowy ruch turystyczny.

BALTIC TRUCK FESTIVAL to impreza w formie pikniku rodzinnego podczas którego, każdy znajdzie coś dla siebie. Planowana formuła wydarzenia sprawia, że cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród uczestników zlotu jak i odwiedzających oraz wystawców z branży. Już na tą chwilę, swój udział zadeklarowało kilkaset załóg i wielu wystawców. Dynamiczny rozwój naszego przedsięwzięcia spowodował, że zdecydowaliśmy się na organizację imprezy na terenie Stadionu POLSAT PLUS ARENA w Gdańsku, będącego wizytówka naszego miasta. Wsparcie ze strony przedstawicieli branży oraz środowiska, pozwala nam na realizację imprezy bez obaw o jej powodzenie. Jako organizatorom zależy nam na przybliżeniu branży transportowej, integracji środowiska, ale także na promowaniu bezpiecznej jazdy we wszystkich jej aspektach. Wierzymy, że z roku na rok BALTIC TRUCK FESTIVAL będzie rozwijał się, a w perspektywie najbliższych lat stanie się wizytówką Gdańska i całego naszego regionu, znacznie wzbogacając jego walor turystyczny.
Planując BALTIC TRUCK FESTIVAL, poza samą formułą ekspozycyjną wyjątkowych ciężarówek, postanowiliśmy urozmaicić nasze wydarzenie o szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in.:
– wydarzenia muzyczne (w piątkowy i sobotni wieczór zaplanowaliśmy imprezę RETRO FEVER, którą poprowadzą legendarni DJ-e, DJ HAZEL, DJ MATYS, CJ STONE, DJ DIABLLO, DJ MESZI, DJ KC czy DJ ALIEN znani z klubowej sceny muzycznej. Tworząc harmonogram atrakcji muzycznych, zdecydowaliśmy się wykorzystać pełne trzy dni imprezy, a co za tym idzie zorganizować koncerty również w niedzielny wieczór (Zespoły B-QLL, INESS, kierowca i solista zarazem One Winner oraz gwiazda wieczoru – Formacja KOMODO. Koncerty, odbywać się będą na scenie ze strefą koncertową na terenie Stadionu POLSAT PLUS ARENA,
– Mistrzostwa Polski oraz Eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych UiCR,
– Finał zawodów DAF DRIVER CHALLENGE,
– pokazy Strongmenów wraz z zawodami (w tym m.in. przeciąganie ciężarówki IVECO),
– Plażowa Strefa WADERA, a w niej atrakcje i zabawy w piasku, z piaskiem i nie tylko,
– Dmuchane Miasteczko dla dzieci,
– pokazy ratownictwa medycznego, pokazy bezpieczeństwa w ruchu drogowym,
– ekspozycja samochodów zabytkowych, klasycznych i bajkowych,
– Spotkania ze znanymi Youteberami ze środowiska transportowego,
– pokaz driftu ciężarówką,
– pokaz driftu w wykonaniu instruktorów ze szkoły kierowców ligowych z naszego regionu
– liczne konkursy z nagrodami zarówno dla uczestników jak i gości chroniona
– Strefa VIP dla gości specjalnych.

Takiej imprezy w Gdańsku jeszcze nie było, takich samochodów w jednym miejscu, jeszcze nikt nie zgromadził i tak atrakcyjnego, trzydniowego wydarzenia muzycznego z tyloma gwiazdami nie przeżyliście!

Nie może Was zabraknąć na BALTIC TRUCK FESTIVAL! Przyjdźcie i bawcie się z nami!!!
W ofercie bilety jednodniowe oraz trzydniowe. Bilety obejmują atrakcje dzienne oraz wydarzenia muzyczne – w zależności od rodzaju zakupionej wejściówki.

BILETY:
Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny
Bilet jednodniowy – 40 zł
Bilet trzydniowy – 99 zł