Znajdź nas na:
Kalendarz

Bestiariusz Brzeźnieński

Miejsce:
GAK Projektornia
Adres:
Dworska 29a, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
26-11-2022 godz. 12:00-15:00
Koszt wstępu:
5zł bilet ulgowy, 10zł bilet normalny
👾 Byliście kiedyś po zmroku w Parku Brzeźnieńskim im. J. J. Haffnera? Albo widzieliście na plaży ten dziwny układ fal, z których o zachodzie słońca wyłaniał się kształt niezindentyfikowanego stwora? Może bardziej wprost: czy w Brzeźnie straszy?
👾 Warsztaty pod nazwą „Bestiariusz Brzeźnieński” to oferta wielopokoleniowa kierowana do dzieci i ich bliskich dorosłych. 26 listopada 2022 w ramach odwiedzin w Projektorni GAK będziecie mogli stworzyć kukły potworów. Zaczniemy od pomysłu, opisu bestii, potem przejdziemy do projektu: rysunku (szkicu) i w miarę pracy stworzymy materiałową kukłę 3D wypełnioną ścinkami (eko!). Całość warsztatów zakończy wystawa na której zaprezentujemy wszystkie prace.
👾 Prowadzi: Potworka Marianna Serocka, artystka wizualna i rysowniczka.
instagram.com/marianna_seroc/
👾 To warsztaty międzypokoleniowe, pracujemy w zespołach. Najchętniej przyjmujemy całe zespoły chcące pracować nad jednym potworem i te osoby będą miały pierwszeństwo w zapisach. Jest możliwość stworzenia zespołów składających się z samych dzieci, ale przy założeniu, że w przypadku dzieci powyżej 5 roku życia obowiązkowa jest obecność rodziców. Przyjmiemy maksymalnie 10 zespołów, wynikiem warsztatów będzie maksymalnie 10 potworów.
👾 Warsztat potrwa 3 godziny: 12:00-15:00.
Warsztat jest odpłatny: 5zł bilet ulgowy, 10zł bilet normalny.
👾 Obowiązują zapisy:
📧 projektornia@gak.gda.pl
☎️ 58 343 46 91