Znajdź nas na:
Kalendarz

CAVALIADA Sopot 2023

Miejsce:
ERGO ARENA
Adres:
Plac Dwóch Miast 1, Sopot
Czas trwania wydarzenia:
Czwartek, 02-02-2023, 8:00
Niedziela, 05-02-2023, 20:00
Koszt wstępu:
69 - 169 zł
Szczegółowe informacje:
CAVALIADA Tour to największy w Polsce cykl halowych zawodów jeździeckich, odbywających się w tym sezonie w Warszawie, Poznaniu, Sopocie i Krakowie. Unikalny na skalę kraju jest fakt, że w jednym miejscu i czasie spotykają się ze sobą przedstawiciele czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, ujeżdżenia i Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego.

Oprócz 12 klas w ramach zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody, każdego dnia kibice będą mogli oglądać inne konkurencje jeździeckie, widowiskowe konkursy rozrywkowe, a także pokazy. Dodatkowo, dla odwiedzających przygotowane zostały Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, punkty gastronomiczne i strefa dla dzieci.

CAVALIADA to popularne wydarzenie jeździeckie, które za każdym razem przyciąga na trybuny tysiące osób. Wśród nich, oprócz miłośników koni i sportu jeździeckiego, są rodziny z dziećmi oraz młode osoby, które chcą w ciekawy sposób spędzić czas wolny. Termin CAVALIADY w Sopocie wypada w ferie zimowe kilku województw i tak jak w zeszłym roku spodziewamy się, że wiele osób wybierze ten kierunek aby spędzić czas nad polskim morzem, a przy okazji bawić się razem z nami na trybunach ERGO ARENY. W zeszłym roku ta impreza po raz pierwszy pojawiła się w Trójmieście i przyciągnęła ponad 10 tysięcy osób. W tym roku zainteresowanie jest jeszcze większe – mówi Jakub Patelka, dyrektor CAVALIADA Tour.
Program każdego dnia jest wypełniony od rana do późnych godzin wieczornych. Najbardziej popularne i widowiskowe konkursy odbywają się popołudniami oraz wieczorami. Każdy dzień ma swoje punkty specjalne, a ich największa kumulacja jest w sobotę.
CAVALIADA Sopot to wydarzenie sportowe, dlatego godziny poszczególnych konkursów zależą od przebiegu rywalizacji oraz liczby zgłoszeń zawodników. Przed przyjazdem zawsze należy sprawdzić czy program nie uległ modyfikacjom. Wejście główne otwierane jest około 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego konkursu.

Transmisja online
Zawody CAVALIADA odbywają się również online. Wszystkie konkursy są transmitowane w CAVALIADA TV. Oprócz zawodów w transmisji można zobaczyć wywiady ze zwycięzcami konkursów, liderami rankingów, a także rozmowy w studiu. Dla osób, które zakupią karnet na cztery dni, będzie dostępna 7-dniowa usługa VOD.

Transmisja online:
– poszczególny dzień 29,99 zł
– karnet 89,99 zł

Sponsorem głównym CAVALIADY jest PKO Bank Polski, partnerem strategicznym Totalizator Sportowy S.A., miastem gospodarzem Sopot, a partnerem Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

BILETY:
Bilety na CAVALIADA Sopot 2023 są dostępne za pośrednictwem bileterii ToBilet.pl oraz ebilet.pl. Bilety będą również dostępne w kasie.

Ceny biletów:
Czwartek – 69 zł
Piątek – 119 zł
Sobota – 169 zł
Niedziela – 129 zł

Cookie Consent with Real Cookie Banner