Znajdź nas na:
Kalendarz

Disney Księżniczki Koncert ★ Gdańsk / Sopot ★ Ergo Arena

Miejsce:
ERGO ARENA
Adres:
Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 16-06-2023, Szczegóły w opisie
Niedziela, 18-06-2023, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
99 - 299 zł
Szczegółowe informacje:
Najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya zabrzmią na żywo.
Rusza seria koncertów w największych miastach w Polsce.
Historie Księżniczek i Królowych Disneya oczarowują i inspirują kolejne pokolenia. Uczą nas dostrzegać ukryte głęboko dobro, z odwagą odkrywać nowe światy i przekonują, że mamy tę moc. Nieodłączną częścią tych opowieści są wielkie, muzyczne przeboje.
Już w maju i czerwcu 2023 r. w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku, podczas niezapomnianych wieczorów usłyszymy na żywo najsłynniejsze piosenki Księżniczek Disneya.
Na jednej scenie wybrzmią utwory z klasycznych animacji i najnowszych przebojów kinowych, m.in. z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.
Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.
Koncerty zbiegają się w czasie z Wielkim Świętem Księżniczek, akcji Disneya na cześć bohaterek, które wypełniają nasz świat odwagą i dobrocią. Na cześć każdej Vaiany, która odważy się wypłynąć poza rafę, każdej wytrwałej Tiany, każdej walecznej Meridy, każdej szlachetnej Belli i każdej troskliwej Śnieżki. Na cześć każdej Elsy i Anny, Królowych które wyznaczają szlak kierując się sercem. Dołącz do nas i stań się częścią tej przygody.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
16.06
drzwi 17.00
start 19.00
17.06
drzwi 16.00
start 18.00
18.06
drzwi 10.00
start 12.00
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com, w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik.
Najczęściej zadawane pytania :
disneyksiezniczkikoncert.pl/faq
Organizator:
Follow The Step
Cookie Consent with Real Cookie Banner