Znajdź nas na:
Kalendarz

Dlaczego nie lecimy do gwiazd?

Miejsce:
Teatr Gdynia Główna
Adres:
Plac Konstytucji 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
02-04-2023 godz. 12:00-13:00
Koszt wstępu:
40 zł
🚀 Dane pozyskane z rozbitych na Ziemi obcych pojazdów kosmicznych (także tego, który w 1959 roku rozbił się w basenie gdyńskiego portu) pozwalają na stworzenie szybkiego statku kosmicznego i wskazują drogę do planety zamieszkałej przez obcą rasę. Na pokład statku Bocian-1 wchodzą starannie wybrani astronauci – Rosjanin Misza Gagarin, Amerykanka Barbara Armstrong i nasz rodak, Romek Twardowski. Do załogi dołącza też STASIU, czyli Samowystarczalny Towarzysz Astronauty o Sztucznej Inteligencji i Uczuciach.
👽 Celem podróży jest dotarcie do obcej planety i nawiązanie kontaktu z jej mieszkańcami. Nie będzie to jednak łatwe, bo podróż w nieznane może być pełna nieprzewidzianych problemów, załoga nie potrafi ze sobą współpracować, a bliskie spotkanie trzeciego stopnia wydaje się skomplikowane w stopniu iście kosmicznym!
⭐️ Spektakl Grzegorza Kujawińskiego zaprosi widzów do interaktywnej i fascynującej podróży gwiezdnej i śledzenia losów charakternych astronautów. Opisana z humorem i pełna przygód podróż udowodni też, że nawet w pustce międzygwiezdnej nie można zapomnieć o całkiem ludzkich przywarach.
🌏 Czy spotkanie z obcą rasą stanie się receptą na takie bolączki? Jak bardzo obcy są nasi przyjaciele z głębokiego kosmosu i czy w ogóle?
—-
Spektakl zrealizowano w hołdzie dla twórczości Georgese’a Mélièse’a.
—-

𝗚𝗥𝗔𝗠𝗬:
📍 2 kwietnia (niedziela), godz. 12:00
𝗦𝗰𝗲𝗻𝗮𝗿𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗶 𝗿𝗲ż𝘆𝘀𝗲𝗿𝗶𝗮: Grzegorz Kujawiński
𝗢𝗯𝘀𝗮𝗱𝗮: Marta Jaszewska/Małgorzata Polakowska, Piotr Mahlik, Piotr Rogalski, Filip Wójcik
—-
Bilety w cenie 40 zł można nabyć przez Internet: https://teatrgdyniaglowna.interticket.pl/
lub dokonując rezerwacji po nr tel. 600 306 634
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Kartę Mieszkańca oraz Kartę do Kultury. Bilety ze zniżką można rezerwować pod nr tel. 600 306 634
Cookie Consent with Real Cookie Banner