Znajdź nas na:
Kalendarz

Dni Otwarte Centrum Edukacji – Ocean Wiedzy

Miejsce:
Akwarium Gdyńskie
Adres:
al. Jana Pawła II 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 12-10-2019, 11:00
Niedziela, 13-10-2019, 15:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Dary morza dają ogromne możliwości do nauczania wielu dyscyplin wiedzy. Możemy dzięki nim uczyć nie tylko biologii, ale też matematyki, chemii, fizyki, plastyki, historii czy też WOSu. Postanowiliśmy to Wam pokazać podczas tegorocznej edycji Dni Otwartych Centrum Edukacji!

W najbliższy weekend otwieramy dla Was wszystkie nasze sale zajęciowe i pokazujemy jak wygląda u nas edukacja morska. A jest się czym pochwalić! Mamy do dyspozycji 3 sale laboratoryjne, pracownię wody, salę kinową oraz “Płetwusiowo” – salę dla maluszków. Każdego roku, w przestrzeni Centrum Edukacji gościmy 40 tysięcy osób! Sprawdźcie jak to robimy i dlaczego woda oraz organizmy w niej żyjące to tak genialne ‘narzędzia’ do nauki tyyyylu przedmiotów. Tak, nie przez przypadek Dni Otwarte organizujemy w okolicy Dnia Edukacji Narodowej. Chcemy Wam pokazać, że uczenie się może być fajną przygodą, a nie ponurym siedzeniem w ławce.

Wstęp do wszystkich sal zajęciowych jest podczas tego wydarzenia BEZPŁATNY, a udział może wziąć każdy. I każdy się dobrze bawi! Niezależnie od wieku i wykształcenia.
Nie wierzycie? Sprawdźcie w najbliższy weekend 🙂