Znajdź nas na:
Kalendarz

Dni Otwarte Daru Młodzieży

Miejsce:
Dar Młodzierzy
Adres:
Skwer Kościuszki, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 28-05-2022, 11:00
Niedziela, 29-05-2022, 17:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
„Dar Młodzieży”, szkolny statek Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, udostępni swój pokład zwiedzającym podczas weekendu 28-29 maja.
W sobotę, 28 maja na pokład będzie można wejść od godziny 11.00, zwiedzanie zakończy się o godzinie 15.00.
W niedzielę, 29 maja z kolei statek będzie dostępny dla zwiedzających w godzinach 11.00 – 17.00.
Oprócz udostępnienia „Daru Młodzieży” dla zwiedzających, Uniwersytet Morski w Gdyni przygotowuje dodatkowe, „morskie” atrakcje na Nabrzeżu Pomorskim naprzeciwko Akwarium Gdyńskiego.
W sobotę o godzinie 17:15 z pokładu „Daru Młodzieży” rozpocznie się godzinny koncert szantowy w wykonaniu Męskiego Chóru Szantowego „Zawisza Czarny”. To jedyny taki chór w Polsce i w swojej kategorii, jeden z najlepszych na świecie, amatorsko propagujący na najwyższym poziomie – poprzez śpiew, muzykę i oprawę sceniczną – tradycje morskie. Zespół tworzy 70 mężczyzn w wieku 20-80 lat, a w tym roku chór obchodzi 10-lecie swojej działalności.
Podczas Dni Otwartych „Daru Młodzieży” na Skwerze Kościuszki zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoisk z okolicznościowymi materiałami promocyjnymi naszej Uczelni. Będzie można bezpłatnie wysłać kartki pocztowe przygotowane specjalnie na obchody 40-lecia „Daru Młodzieży”. Zadbamy, by pozdrowienia wypisane w Gdyni szybko dotarły do każdego zakątka w kraju i na świecie.
Więcej informacji:
https://umg.edu.pl/