Znajdź nas na:
Kalendarz

Dzień dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni – „Każdy może być księżniczką!”

Miejsce:
Teatr Miejski Gdynia
Adres:
gen. Józefa Bema 26, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
03-06-2023 godz. 12:00-
Koszt wstępu:
15 zł

Zapraszamy Was do świętowania Dnia Dziecka w Teatrze Miejskim w Gdyni! 3 czerwca 2023 zagramy dla Was niezwykle barwną, wypełnioną wspaniałymi piosenkami „Śnieżkę i krasnoludki” w reżyserii Krzysztofa Babickiego, lubianą zarówno przez dzieci jak i dorosłych widzów. Przed spektaklem zapraszamy na warsztaty aktorskie „Każdy może być księżniczką!” prowadzone przez Naszych Wspaniałych Aktorów – Olgę Długońską i Krzysztofa Berendta.

Harmonogram wydarzeń:
WARSZTAT „KAŻDY MOŻE BYĆ KSIĘŻNICZKĄ!” – WARSZTAT AKTORSKI PROWADZONY PRZEZ OLGĘ DŁUGOŃSKĄ I KRZYSZTOFA BERENDTA, który zabierze dzieci do krainy wyobraźni, by podczas gier i improwizacji teatralnych mogły się wcielić w role baśniowych księżniczek i królewiczów.
Termin: 3 czerwca 2023, godzina 12:00.
Koszt: 15 zł/os. (bilety do nabycia w kasie teatru)

SPEKTAKL „ŚNIEŻKA I KRASNOLUDKI” (REŻYSERIA: KRZYSZTOF BABICKI)
Termin: 3 czerwca (bilety do nabycia w kasie teatru lub online), godzina 16:00

Informacje organizacyjne dotyczące warsztatów
1. Na warsztaty obowiązują rezerwacje: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl. Na zgłoszenia czekamy do dnia 25 maja lub do wyczerpania miejsc. Przyjmujemy dzieci od 6 roku życia. W zgłoszeniu proszę podać: dane opiekuna (imię i nazwisko, numer kontaktowy, adres e- mail) oraz dane dziecka (imię i nazwisko, wiek).
2. Koszt: 15 zł/dziecka. Płatności należy dokonać w kasie lub przelewem, po przyjęciu zgłoszenia przez organizatorów, najpóźniej do dnia 26 maja. W tytule przelewu proszę wpisać: Warsztat aktorski, 3 czerwca 2023 r. oraz imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki.
3. Obowiązuje obuwie zmienne.
4. Dziecko przebywa na warsztacie pod opieką rodzica/opiekuna.
5. Udział w warsztacie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na fotografowanie i nagrywanie oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika w celach promocji teatru – publikacja w materiałach promocyjnych oraz social mediach.

Cookie Consent with Real Cookie Banner