Znajdź nas na:
Kalendarz

Dzień Dziecka #wGdyni: „Podróż dookoła świata”

Miejsce:
Park Kolibki
Adres:
Aleja Zwycięstwa, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
04-06-2022 godz. 11:00-16:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Miasto Gdynia zaprasza 4 czerwca (sobota) na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Podróż dookoła świata”. Spotykamy się w nowym miejscu – Parku Kolibki w Orłowie o godzinie 11:00. 

Tegoroczny festyn będzie szczególny, bowiem zostanie zorganizowany po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią. Dodatkowo impreza odbędzie się w nowym miejscu, w zabytkowym Parku Kolibki w Orłowie – to przestronna łąka otoczona drzewami, położona nad samym morzem, a jednocześnie znajdująca się przy głównej arterii na granicy Gdyni i Sopotu.

Naturalne zalety tego miejsca sprzyjają stworzeniu niepowtarzalnej imprezy na wysokim poziomie. Szereg bezpłatnych atrakcji zaplanowanych w tym dniu sprawia, że festyn jest prawdziwą rodzinną ucztą dla mieszkańców Gdyni oraz osób odwiedzających tego dnia nasze miasto.

Tegoroczny Dzień Dziecka w Gdyni to między innymi różnorodne zajęcia warsztatowe, zabawy z animatorami, gry i zabawy sportowe, wyczekiwane przez najmłodszych zabawki dmuchane i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.
Miasto Gdynia zaprasza wszystkie dzieci, podczas festynu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a bogaty program imprezy zapewni wszystkim wspaniałą zabawę przez wiele godzin.