Znajdź nas na:
Kalendarz

Dzień Dziecka z klockami LEGO

Miejsce:
Auchan Gdańsk
Adres:
Szczęśliwa 3, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
04-06-2022 godz. 12:00-18:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Dzień Dziecka to wiele radości i uśmiech na twarzy świętujących i ich rodziców! Zapraszamy do wspólnej zabawy kultowymi klockami LEGO!
▶ Czekamy na Was w sobotę 4 czerwca! Przekonacie się, jak wiele można stworzyć z klocków LEGO! Podczas naszego spotkania interesujące zajęcia znajdą dla siebie dzieci w każdym wieku.
▶ Zapraszamy od godziny 12:00 do godziny 18:00 do pasażu naszej galerii handlowej! Wstęp wolny! 👧🧒
⭐ Chcesz wiedzieć, jak mogą powstawać klocki oraz zabawki? Zobacz na czym polega projektowanie i druk 3D. Przeprowadzimy Was przez każdy etap – od pomysłu – do realizacji! 🤩
⭐ Klocki mogą mieć różne oblicze! Starsze dzieci zapraszamy do strefy robotów, gdzie będzie można spróbować swoich sił w programowaniu i obejrzeć mecz piłki nożnej RoboCup. Będzie można spróbować sił w sterowaniu i poprowadzić robota z klocków po labiryncie! 🤖
⭐ Przygotowaliśmy również wiele atrakcji dla maluchów! Czeka na nie kolorowa ruchoma makieta wesołego miasteczka, a także przestrzeń do beztroskiej zabawy klockami LEGO Classic i Duplo. Nie zabraknie tak lubianego przez najmłodszych malowania twarzy, tworzenia zwierzątek z balonów i zmywalnych tatuaży.
Na wszystkich czekają gry, konkursy i zabawy z upominkami! 🎁
Serdecznie zapraszamy!