Znajdź nas na:
Kalendarz

Dzień Dziecka z Pidżamersami!

Miejsce:
Galeria Morena
Adres:
Schuberta 102A, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 02-06-2023, 11:00
Sobota, 03-06-2023, 19:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Dzień Dziecka z Pidżamersami!
Z okazji Dnia Dziecka do Galerii Morena przybywają bohaterowie uwielbiani przez wszystkie dzieci – Pidżamersi! 🤩
🗓️ Przyjdźcie do nas już 2 i 3 czerwca w godzinach 11:00-19:00 i dołączcie do zabawy razem z nami!
🦸 Poznajcie Kotboya i resztę Pidżamersów, z którymi będziemy tańczyć, śpiewać piosenki i organizować konkursy z nagrodami! 📸Zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcia z Waszymi ulubionymi postaciami i poczujcie się jak prawdziwi bohaterowie!
🧪 Odwiedźcie laboratorium Romea, w którym przygotujecie wyjątkowe eksperymenty. Napompujcie balony, które pomalujecie farbkami i sprawdźcie, czy świecą w ciemności!
💪 Sprawdźcie swoje umiejętności i weźcie udział w zawodach na refleksomierzu! Ścigajcie się pędzącymi pojazdami Kotboya oraz Geksona, sterując nimi za pomocą specjalnego pilota!
🎮 Spróbujcie swoich sił walcząc z przestępcami i poczujcie się jak prawdziwy Pidżamers, próbując swoich sił w wyjątkowej grze na specjalnym stanowisku multimedialnym!
🧲 Czy zostaniecie bohaterem i pokonacie ćmy Luny? Uratujcie miasto przy użyciu niezwykłego magnesu w pidżamersowej grze zręcznościowej!
🎨 Oczywiście każdy superbohater potrzebuje kostiumu, dlatego zaprojektujcie własną, wyjątkową maskę Pidżamersa na stoisku kreatywnym!
Za wzięcie udziału we wszystkich atrakcjach na dzieci czeka prezent – magiczna bransoletka Pidżamersów świecąca w ciemności! 🤩
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Do zobaczenia!
Cookie Consent with Real Cookie Banner