Znajdź nas na:
Kalendarz

Kwiecisty Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni

Miejsce:
Hale Targowe Gdynia
Adres:
Wójta Radtkego 36/38/40, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
21-05-2022 godz. 10:00-16:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
𝙕𝙖𝙥𝙧𝙖𝙨𝙯𝙖𝙢𝙮 𝙣𝙖 𝙠𝙬𝙞𝙚𝙘𝙞𝙨𝙩𝙮 „𝘿𝙯𝙞𝙚𝙣́ 𝙆𝙧𝙚𝙖𝙩𝙮𝙬𝙣𝙮” 𝟮𝟬𝟮𝟮! 𝙏𝙚𝙢𝙖𝙩𝙚𝙢 𝙥𝙧𝙯𝙚𝙬𝙤𝙙𝙣𝙞𝙢 𝙬𝙞𝙤𝙨𝙚𝙣𝙣𝙚𝙜𝙤 𝘿𝙣𝙞𝙖 𝙆𝙧𝙚𝙖𝙩𝙮𝙬𝙣𝙚𝙜𝙤 𝙃𝙖𝙡 𝙏𝙖𝙧𝙜𝙤𝙬𝙮𝙘𝙝 𝙬 𝙂𝙙𝙮𝙣𝙞 𝙗𝙚̨𝙙𝙖̨ 𝙠𝙬𝙞𝙖𝙩𝙮! 💐🌷🌻🌿🌺💐
21 maja miłośnicy kwiatów, ziół i zieleni zostaną zaproszeni do kreatywnego odkrywania świata kwiatów i roślin, który niezmiennie jest źródłem nowych inspiracji m.in. w sztuce, kulturze i życiu codziennym. „Dzień Kreatywny” podkreśla także znaczenie sylwetek oraz historie halowych kwiaciarek – ich wpływ na kształtowanie wizerunku przedsiębiorczości i tradycji kupieckich miejskich hal.
⌚ PROGRAM⌚
🌷𝙒𝙖𝙧𝙨𝙯𝙩𝙖𝙩 „𝙋𝘼𝙇𝙈𝙊𝙒𝙔 𝙇𝙄𝙎́𝘾́” 𝙯 𝙊𝙡𝙜𝙖̨ 𝙊𝙗𝙨𝙩 (𝟭𝟬.𝟬𝟬- 𝟭𝟮.𝟬𝟬)
Zapraszamy na spotkanie z Olgą Obst w ramach majowego Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!
Start: Hala Łukowa (główne wejście)
Stwórz wspaniały i dekoracyjny liść palmy, bambusa lub czego tylko zapragniesz na warsztatach DIY z Olgą!
Wykorzystaj właściwości “plisowania” przy tworzeniu palmowych liści i zobacz jakie piękne i trwałe dekoracje powstają z papieru! Możesz je wyeksponować w wazonie lub butelce, wykorzystać jako dekorację stołu lub postawić w ulubionym miejscu mieszkania. Papierowy kwiat wykonany przez Ciebie to także pomysł na prezent i autorskie dzieło artystyczne!
Serdecznie zapraszamy!
🌷𝙆𝙬𝙞𝙚𝙘𝙞𝙈𝙔 – 𝙯𝙖𝙗𝙖𝙬𝙮 𝙥𝙡𝙖𝙨𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙤 – 𝙨𝙚𝙣𝙨𝙤𝙧𝙮𝙘𝙯𝙣𝙚 𝙙𝙡𝙖 𝙙𝙯𝙞𝙚𝙘𝙞 𝙯 𝙈𝙖𝙜𝙙𝙖𝙡𝙚𝙣𝙖 𝘽ł𝙚𝙣́𝙨𝙠𝙖 𝙞 𝙆𝙡𝙖𝙪𝙙𝙞𝙖 𝙅𝙖𝙧𝙚𝙘𝙠𝙖- 𝙎́𝙬𝙞𝙚𝙘𝙖 (𝟭𝟬.𝟬𝟬- 𝟭𝟮.𝟬𝟬))
Start: Hala Łukowa (główne wejście)
Prowadzenie: Magdalena Błeńska i Klaudia Jarecka- Świeca
Zapraszamy Was do fascynującej, kreatywnej, skupionej na procesie twórczymi i eksperymentowaniu, zabawy z kwiatami! Przecieranki, kolaże kwiatowo-ziołowe, słoiki zapachowe, pachnące zielniki artystyczne, a może drukowanie świeżymi roślinami? Wszystko to będzie możliwe do wykonania podczas warsztatów KwieciMy. Liczymy, że uda nam się pobudzić waszą ciekawość i chęć pogłębiania wiedzy o kwiatach.
Wstęp wolny!
🌷𝙒𝙖𝙧𝙨𝙯𝙩𝙖𝙩 𝙠𝙤𝙨𝙢𝙚𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙤- 𝙯𝙞𝙤ł𝙤𝙬𝙮 𝙯 „𝙎𝙄𝘼𝙉𝙆𝙊” (𝟭𝟬.𝟬𝟬- 𝟭𝟮.𝟬𝟬)
Start: podziemie pod Halą Płaską – alejka Halo Kultura, box. 320
Prowadzenie: Kasia Banaś -Adeptka Ziołozbieractwa
Dowiedz się z jakich ziół możesz przygotować domowe kosmetyki lub przyprawy, spacerując odkryj tajemnicze jadalne zioła. Podczas warsztatów stworzysz sól ziołową do kąpieli oraz maseczkę! Wiedzę zdobytą podczas tego spotkania możesz od razu zastosować w Twojej własnej kuchni. Dodatkowo poznasz sposoby, które pozwolą Ci dowolnie eksperymentować i dostosowywać przepisy do Twoich smaków. Pospacerujesz wokół Hali i poszukasz roślin z których możemy przyrządzić różne smakołyki.
🌷𝙒𝙖𝙧𝙨𝙯𝙩𝙖𝙩 𝙩𝙬𝙤𝙧𝙯𝙚𝙣𝙞𝙖 𝙛𝙡𝙤𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙘𝙯𝙣𝙚𝙜𝙤 𝙠𝙤𝙡𝙖𝙯̇𝙪 𝙯 „𝙆𝙖𝙧𝙪𝙯𝙚𝙡𝙖̨ 𝙋𝙖𝙨𝙟𝙞” (𝟭𝟮.𝟯𝟬- 𝟭𝟰.𝟯𝟬)
Start: podziemie pod Halą Płaską – alejka Halo Kultura, box. 320
Prowadzenie: Elżbieta Konieczna
Stwórz swój własny obraz z kompozycji suszonych kwiatów, która pięknie prezentować się będzie na ścianie lub jako dekoracja Twojego mieszkania, czy też prezent dla kogoś bliskiego. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały. Jeśli jednak posiadasz swoje własne zasuszone roślinki lub kolorowe gazety, które można wykorzystać do stworzenia florystycznego kolażu – jak najbardziej możesz zabrać je ze sobą.
Udział w atrakcjach jest BEZPŁATNY!