Znajdź nas na:
Kalendarz

Exotica Gdynia 03.04.2022

Miejsce:
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
Adres:
Władysława IV 54, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
03-04-2022 godz. 10:00-15:00
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
Serdecznie zapraszamy wszystkich na „EXOTICA Gdynia” która odbędzie się 3 kwietnia 2022, od 10:00 do 15:00.
Godziny otwarcia:
Dla wystawców: 7:00 – 16:00
Dla odwiedzających: 10:00 – 15:00
Miejsce:
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących
81-384 Gdynia
ul. Władysława IV 54
Cena:
Bilet wstępu: 15 zł.
Bilet wstępu dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji: 10 zł.
Bilet wstępu, dla dzieci poniżej 6 roku życia: za darmo.
Parking:
Dla sprzedawców:
Dla dużych busów będzie przygotowany parking dla przynajmniej 20 samochodów obok wejścia do sali, pozostali będą musieli zaparkować z tyłu budynku, tam gdzie odwiedzający.
Dla odwiedzających:
Z boku budynku jest wjazd na duże miejsce postojowe (stare boisko) gdzie zmieści się spokojnie 200 samochodów.
Informacje dla zwiedzających:
– Jak już wspomniałem wyżej, jest całkowity zakaz kupowania zwierząt kręgowych od sprzedawców pozbawionych działalności gospodarczej!
– UWAGA! Jest surowy zakaz nagrywania filmów przez osoby postronne. Aby uzyskać pozwolenie na nagrywanie wydarzenia należy powiadomić obsługę Exotica Gdynia która znajduje się na kasie. Po weryfikacji osoby nagrywającej wydarzenie, osoba uzyskuje pozwoleństwo na publikowanie materiału w internecie. Brak takiego pozwolenia skutkuje wydaleniem z wydarzenia bez możliwości powrotu oraz nałożeniem kary pieniężnej ustalonej w regulaminie odwiedzającego.
Informacje do wystawców:
– Na Exotice jest całkowity zakaz sprzedaży zwierząt kręgowych przez osoby fizyczne! Nowe prawo zakazuje tego typu obrotu. Można jedynie przyjechać i zaprezentować swoje zwierzęta (kręgowce), wymienić się doświadczeniami, informacjami, kontaktami, lecz wprowadzanie do obrotu zwierząt kręgowych jest surowo zakazane! Zakaz nie dotyczy wystawców z działalnością gospodarczą.
– Nie stawienie się na Exotice po uzgodnionej rezerwacji podlega karze pieniężnej w wysokości dwu krotności kwoty zamawianego metrażu. Oczywiście sytuacje wyjątkowe będą brane pod uwagę.
– Wystawcy mają czas na rejestrację przybycia w sobotę po południu (godziny będą jeszcze podane na wydarzeniu) oraz w niedzielę od 7:00 do 9:30. Otrzymają wtedy opaski wystawców oraz zostaną zapoznani z regulaminem wydarzenia.
Cena dla wystawców: 50 zł/mb
Podłączenie pod prądu: w cenie rezerwacji
Zamówienie rezerwacji metrażu:
e-mail: Uchi@wp.pl
tel: 694 013 105
PW
kontakt informacyjny:
e-mail: biuro@micro-world.pl
tel: 692 577 758
PW
Opłata za stolik:
– Podczas trwania wydarzenia (od osób które nie zapłacą podczas trwania Exoticy pobierana jest opłata w formie przelewu bankowego).