Znajdź nas na:
Kalendarz

Fabryka Świętego Mikołaja

Miejsce:
Scena Teatralna NOT
Adres:
Rajska 6, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
06-12-2022 godz. 9:00 / 12:00 / 19:00-
Koszt wstępu:
Od 40 zł

Teatr komedii Valldal i teatr musicali Pavla Tabakova przygotował cudowny prezent na Mikołajki dzieci i dorosłych: Musical Familijny w języku polskim i ukraińskim „Fabryka Świętego Mikołaja”.

Jeden z najsłynniejszych ukraińskich musicali, który powstał w 2018 r. we Lwowie. Od tamtego momentu musical zaczął zachwycać swoich widzów w różnych miastach Ukrainy. Pomysły znane z najlepszych wydarzeń w świecie sztuki po raz kolejny znajdą odbicie w niesamowicie pięknych dekoracjach, kostiumach, tańcu i śpiewie. Jako pierwsi to niesamowicie piękne przedstawienie będą mogli zobaczyć mieszkańcy Trójmiasta. Musical jest skierowany do zróżnicowanej kategorii wiekowej. Przedstawienie przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Warto podkreślić, że wydarzenie o takim charakterze jest pierwszym w Trójmieście.

Głównym celem Musicalu jest zjednoczenie talentów dzieci ukraińskich i polskich, przedstawienie wspólnych wartości naszych narodów i umocnienie przyjaźni między Ukrainą a Polską. Któż to zrobi lepiej,niż dzieci?

Wydarzenie jest realizowane przy wsparciu Konsulatu Ukrainy w Gdańsku.

Cookie Consent with Real Cookie Banner