Znajdź nas na:
Kalendarz

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Miejsce:
Park Kolibki w Orłowie
Adres:
al. Zwycięstwa 291, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
04-06-2023 godz. 11:00-16:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Miasto Gdynia zaprasza na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Przygoda w dżungli”. Spotkamy się w niedzielę, 4 czerwca w godz. 11.00-16.00 w zabytkowym Parku Kolibki przy al.
Zwycięstwa 291.

Na miejscu – poza pięknymi okolicznościami przyrody – na uczestników czeka moc atrakcji. W programie znalazły się: warsztaty, zabawy z animatorami, gry i zajęcia sportowe oraz uwielbiane przez najmłodszych dmuchane zabawki.

Tego dnia nasi milusińscy przeniosą się w świat dzikiej przyrody i przeżyją prawdziwą przygodę. Podczas zabawy na pewno przydadzą się: sprawność fizyczna, umiejętności zręcznościowe oraz refleks, które pomogą dzieciom cieszyć się niezwykłością dżungli.

W strefie „Tarzana” dzieci nauczą się strzelać z łuku, sprawdzą swoją spostrzegawczość i
zręczność oraz spróbują jazdy na wymagającym rowerze. Ale to nie wszystko! Każdy podróżnik powinien żyć w zgodzie z przyrodą. W strefie „przyrodnika” dzieci dowiedzą się, jak w łatwy sposób zadbać o otaczający nas świat, a w strefie „kolonialnej” – przetestują swoje zmysły. Natomiast fani detektywistycznych zagadek koniecznie powinni zajrzeć do strefy „odkrywcy”.

W Parku Kolibki nie zabraknie również gigantycznych baniek mydlanych, malowania twarzy czy fotobudki. Będzie z nami również balonowy klaun!

Gdynia zaprasza wszystkie dzieci! Podczas festynu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a bogaty program imprezy zapewni wszystkim uczestnikom wspaniałą zabawę przez wiele godzin.

Cookie Consent with Real Cookie Banner