Znajdź nas na:
Kalendarz

Filmowe ferie w kinie Helios Gdynia

Miejsce:
Helios Gdynia
Adres:
ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Poniedziałek, 13-01-2020, 10:00
Piątek, 24-01-2020, 14:00
Koszt wstępu:
20,40 zł

Nuda w ferie? Na pewno nie z kinem Helios w Gdyni!

Odwiedź nasze kino w dniach 13 – 24 stycznia, a przekonasz się, że ferie wcale nie muszą być nudne!

Przez najbliższe dwa tygodnie kino przejmują najmłodsi i Helios zamieni się w… Kino Pełne Dzieci! Bogaty repertuar oraz animacje w holu kina przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa.

Od poniedziałku do piątku w  godz. od 10:00 do 14:00 zapraszamy rodziny z dziećmi do spędzenia czasu razem z nami. Każdy znajdzie coś dla siebie:

Kulinarny poniedziałek:

W poniedziałki 13 i 20 stycznia zapraszamy na warsztaty zdrowego gotowania dla dzieci, które odbędą się
w holu kina w godz. 10:00 – 14:00

Wtorkowe LEGO:

We wtorek 21 stycznia w godzinach 10:00-14:00 razem z instruktorami z Edukido zapraszamy na zajęcia z klockami LEGO®.  Jeśli drzemie w Was mały inżynier oraz uwielbiacie budować z kloców, nie może Was zabraknąć.

Środa z robotyką

W środy 15 i 22 stycznia w  holu kina w godz. 10:00 – 14:00 czekać na Was będą instruktorzy
z Misji Robotyka, które zapraszają wszystkich najmłodszych kinomanów razem z rodzicami do wspólnej zabawy przy stoisku z  robotami Lego Mindstorms.

Sportowy czwartek

Joga Bonito w Heliosie! W czwartki w godzinach 10:00-14:00 zapraszamy do strefy animacyjnej Socatots i Brazilian Soccer Schools w holu kina. Wspólnie z trenerami będzie można skorzystać z dmuchanego boiska i rozegrać mecz lub pojedynek 1 vs 1 w brazylijskim stylu!

Karnawałowy piątek:

W piątki 17 i 24 stycznia  w  holu kina w godz. 10:00 – 14:00 czekać na Was będą animatorki, które zapraszają wszystkich najmłodszych kinomanów razem z rodzicami na warsztaty, podczas których będziemy tworzyć kolorowe maski karnawałowe oraz balonowe zwierzaki.

Ponadto czeka Was moc filmowych wrażeń i takie filmy jak:

  • URWIS (premiera 3 stycznia)

Opis filmu:

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela.

  • TAJNI I FAJNI (premiera 10 stycznia)

Opis filmu:

„Tajni i fajni” to animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling (Will Smith) i naukowiec Walter Beckett (Tom Holland) są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie…

  • DOKTOR DOLITTLE (premiera 17 stycznia)

Opis filmu:

Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej.

  • ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA (premiera 24 stycznia)

Opis filmu:

Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar.

Więcej szczegółów na www.helios.pl