Znajdź nas na:
Kalendarz

Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość

Miejsce:
Muzeum Emigracji w Gdyni i Online
Adres:
Polska 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
12-12-2021 godz. 11:00-12:00
Koszt wstępu:
10 zł/dziecko + kolejne dziecko 7 zł
Pamiętacie Franię i Bronka – rezolutne rodzeństwo, które znalazło w muzeum tajemniczy czasowrotek? Wracamy do ich szalonych przygód! Tym razem Frania i Bronek będą musieli zmierzyć się z ważnymi tematami. Dołączcie do nich i sprawdźcie, jak możemy wspólnie uratować świat!
Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 5-12 lat do udziału w wyjątkowych warsztatach „Frania i Bronek ratują świat. Rodzinne warsztaty stacjonarnie i na odległość” i stawienia czoła przygodom wspólnie z sympatycznym rodzeństwem. Przygotowaliśmy dla was sześć odcinków wciągającej historii poruszającej ważne tematy społeczne i ekologiczne.
Proponujemy dwa sposoby na dołączenie do naszych warsztatów:
– NA ODLEGŁOŚĆ
Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w warsztatach na odległość – w wybrane niedziele o 14:00 otrzymacie drogą mailową kolejne części tajemniczej historii z ilustrowanymi kartami pracy i zadaniami do wykonania w rodzinnym gronie.
– STACJONARNIE W MUZEUM
Jeśli chcecie wziąć udział w stacjonarnych warsztatach, zapraszamy Was do Muzeum Emigracji w Gdyni na spotkania w tych terminach: 3 X, 17 X, 31 X, 14 XI, 28 XI, 12 XII, godz. 11.00.
Aby wziąć udział w warsztatach stacjonarnie lub na odległość, zapiszcie się tutaj: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfU62JyLdT…/viewform…
Koszt: 10 zł/dziecko + kolejne dziecko 7 zł
Liczba miejsc na warsztaty stacjonarne w muzeum jest ograniczona, każde zgłoszenie zostanie potwierdzone drogą mailową.
Warsztaty z Franią i Bronkiem wciągają niczym dobry serial animowany, ale nie trzeba brać udziału w całości, aby dobrze się bawić 🙂 Zapraszamy do udziału także w pojedynczych częściach.