Znajdź nas na:
Kalendarz

Garden of Lights – Pinokio – Ogród świateł

Miejsce:
Park Kolibki w Orłowie
Adres:
al. Zwycięstwa 291, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 27-10-2023, Szczegóły w opisie
Niedziela, 03-03-2024, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
od 35 zł
Szczegółowe informacje:

Zapraszamy Cię do Gdyni, aby zaprezentować bajkowy świat Pinokia w wieczornym, świetlnym wydaniu. Wizyta w naszym ogrodzie świateł Garden of Lights będzie wyśmienitą okazją do spędzenia wolnego czasu dla Ciebie i Twoich bliskich.

Świetlna wystawa pt. Pinokio to bowiem magiczna podróż po świecie pełnym ciekawych przygód, ale i czyhających za rogiem niebezpieczeństw.

Mądry Dżepetto nauczy Twoje dziecko samodzielności i pokaże, czym tak naprawdę jest miłość. Dobra Wróżka opowie o uczciwości, a przebiegły Lis i cwany Kot pokażą, dlaczego warto być ostrożnym i nie ulegać złym namowom.

Poznacie Pinokia, którego historia inspiruje, jak radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach. W ogrodzie świateł w Gdyni przybliżymy Wam uniwersalne wartości, które pomagają dokonywać właściwych wyborów.

Warto pamiętać! Zanim przyjdziesz do trójmiejskiego ogrodu świateł – koniecznie zabierz ze sobą aparat lub smartfon. Wizyta na wystawie z Pinokiem w roli głównej będzie doskonałą okazją, aby uwiecznić radosne chwile z bliskimi, a tym samym – zyskać pamiątkę na długie lata.

Poniedziałek-Piątek
ogród: 17.00-20.00,
kasa: 16.45-19.30

Sobota, Niedziela, Święta
ogród: 16.00-21.00,
kasa: 15.45-20.30

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner