Znajdź nas na:
Kalendarz

Zakończenie sezonu na tafli | Gdańskie lodowisko

Miejsce:
Gdańskie Lodowisko
Adres:
Plac Zebrań Ludowych, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Wtorek, 27-02-2024, 14:30
Niedziela, 10-03-2024, 21:30
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
⛸ Ostatnia szansa na jazdę na łyżwach ⛸
Mamy dwie wiadomości. Jedną dobrą, drugą złą. Idzie wiosna! 🌞 Za oknem już coraz więcej słońca! A to oznacza, że nieuchronnie zbliża się zakończenie sezonu. Przed nami ostatnie dwa tygodnie jazdy na łyżwach na Gdańskim Lodowisku. Czekamy na Was do 10 marca.
Nasze lodowisko jest jednym z niewielu obiektów o pełnowymiarowej tafli w regionie. W ciągu roku ślizga się na nim niemal 100 tysięcy łyżwiarzy w każdym wieku, czyli co piąty mieszkaniec Gdańska. Swoją popularność lodowisko zawdzięcza także kosmicznemu wyglądowi tak zwanego „balonu”, ale i wyjątkowo dogodnej lokalizacji w samym centrum miasta.
ℹ️ Pogoda bywa nieprzewidywalna. Dlatego przypominamy, że z uwagi na warunki atmosferyczne data zamknięcia Lodowiska może się zmienić.
__
🔵 Harmonogram wejść od wtorku do piątku
14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30
🔵 Harmonogram wejść w sobotę i niedzielę
11:30, 13:00, 14:30, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30
__
🎫 Cennik biletów
Jednorazowy wstęp kosztuje 20 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 60 zł. Wypożyczenie lub ostrzenie łyżew – 15 zł, a wypożyczenie kasku bezpłatne.
Bilety dostępne będą do kupienia w kasie biletowej na lodowisku lub na https://bilety.gak.gda.pl/.
___
💳 Honorujemy karty Multisport i FitProfit. Karty te nie zwalniają z opłaty za ewentualne ostrzenie/ wypożyczenie łyżew. Ilość wejść na karty Multisport i Fit Profit jest zależna od ustawień Państwa karty. Szczegółowe informacje o limitach uzyskają Państwo kontaktując się z operatorem karty.
💳 Honorujemy Kartę Mieszkańca. Można z niej korzystać raz w roku, od wtorku do piątku. Karta Mieszkańca nie zwalnia z opłaty za ewentualne ostrzenie i wypożyczenie łyżew. Należy pamiętać, że Karta Mieszkańca musi być zaktualizowana.
💳 Honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Karta upoważnia do nabycia darmowego biletu wstępu w każdy pierwszy czwartek miesiąca. W celu nabycia biletu należy zgłosić się z Kartą Dużej Rodziny do kasy Gdańskiego Lodowiska. Karta nie zwalnia z opłaty za ewentualne ostrzenie i wypożyczenie łyżew. Z darmowego wejścia na Kartę Dużej Rodziny można skorzystać 7 marca.
ℹ️ Wszystkim osobom odwiedzającym nasze lodowisko zapewniamy bezpłatny parking. Zachęcamy jednak do korzystania z komunikacji transportu zbiorowego. Znajdujemy się tuż przy przystanku tramwajowym „Brama Oliwska”.
Wszystkie szczegóły dotyczące Gdańskiego Lodowiska GAK znajdziecie na 👉 www.gak.gda.pl/informacje-i-dokumenty/
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner