Znajdź nas na:
Kalendarz

Giełda 80/90 w Sopocie. Kupuj / sprzedawaj towary retro z lat 80/90.

Miejsce:
ZST Sopot
Adres:
Wejherowska 1, Sopot
Czas trwania wydarzenia:
26-03-2022 godz. 10:00-15:00
Koszt wstępu:
10 zł

Giełda 80/90 to unikalna okazja na nostalgiczną podróż do świata minionych lat oraz wspomnień z młodości skierowana dla całych rodzin. Zapraszamy dorosłych i dzieci, melomanów i kolekcjonerów, graczy i pasjonatów oraz wszystkich ciekawych niezapomnianych retro-wrażeń!

Giełda 80/90 jest w tej chwili JEDYNYM miejscem w Trójmieście, nastawionym na handel towarami retro. Jeśli posiadasz takowe i chcesz je sprzedać, możesz z dużym prawdopodobieństwem liczyć na to że spotkasz w tym miejscu chętnych na zakup. Z drugiej strony, jeśli takich towarów poszukujesz – będą tutaj LUDZIE oferujący skarby ze swoich szaf (i szuflad).

Ponadto, Ty i Twoje dzieci będą miały niepowtarzalną okazję pogrania na miejscu w kultowe gry z lat 80/90 na stanowiskach przygotowanych przez wieloletnich pasjonatów takich sprzętów jak Atari, Commodore, ZX Spectrum.

Nasze Giełdy to nie tylko handel – tworzymy dla Was możliwość rozmowy – na żywo, z ludźmi dzielącymi Twoje zainteresowania w zakresie komputerów, muzyki i nie tylko! To wszystko na żywo – nie na forach internetowych. Tak jak w latach 80/90!

Asortyment dostępny na naszych Giełdach:
– MIKROKOMPUTERY Atari, Commodore, ZX Spectrum itp.,
– PŁYTY WINYLOWE i CD we wszystkich gatunkach, dla starszych (wspomnienia) i młodszych (bajki),
– RETRO GRY i oprogramowanie na mikrokomputery (takie jak River Raid),
– gry telewizyjne(konsole), gierki elektroniczne i kartridże do nich,
– kasety magnetofonowe,
– kasety VHS,
– retro sprzęt RTV (gramofony, magnetowidy, magnetofony kasetowe i szpulowe, wzmacniacze, odtwarzacze CD, radia tranzystorowe i lampowe, telewizory i monitory),
– komiksy, książki, plakaty, obrazy itp.