Znajdź nas na:
Kalendarz

Gorillas OCR – biegi przeszkodowe dla dzieci!

Miejsce:
Kolibki Adventure Park
Adres:
Bernadowska 1, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
28-04-2019 godz. 15:00-16:00
Koszt wstępu:
Pierwszy trening bezpłatny!
Szczegółowe informacje:

W Gdyni powstała pierwsza w północnej Polsce dziecięca drużyna trenująca biegi przeszkodowe. Gorillas OCR zrzesza dzieci w wieku 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu na terenie Kolibki Adventure Parku w Gdyni.

Teren Adventure Parku posiada idealne ukształtowanie oraz niezbędną infrastrukturę stałych przeszkód niezbędną do tego typu treningów. Mali zawodnicy mają okazję trenować technikę na wielkich konstrukcjach znanych z takich biegów przeszkodowych jak Biegun, Bieg Morskiego Komandosa czy Mistrzostw Polski OCR, które odbyły się tam we wrześniu. Głównym trenerem teamu został Adam Zagórski, znany z takich projektów jak Run Beach Morning, 3city Runs czy prowadzenia spartańskich treningów w Gdańsku.

Pomysł na złożenie drużyny zrodził podczas wakacyjnej edycji Bieguna, w ramach której odbył się także Bieg Rodzinny. Jak się okazało, dzieci doskonale radzą sobie na przeszkodach i w trudnym terenie, a rozwój OCR (Obstacle Course Race z ang.) w Polsce owocuje wprowadzaniem przez organizatorów również formuł dla dzieci. Wierzymy, że drużyna Gorillas jest doskonałym sposobem na zaszczepienie zamiłowania do aktywności fizycznej, a być może w wielu przypadkach rozpoczęcie kariery sportowej.

Gorillas OCR mają za sobą debiut w ostatniej edycji Bieguna, gdzie wraz z trenerami i rodzicami pokonali ponad 3km trasę z kilkunastoma przeszkodami. W planach kolejne starty także w zwykłych biegach ulicznych.

Co zrobić, żeby do nas dołączyć? “Procedura” jest bardzo prosta 😎
Przyjdź na pierwszy darmowy trening w środę (17:00) lub niedzielę (15:00) w Kolibki Adventure Park Gdynia
Wypełnij formularz http://bit.ly/dolacz_do_Gorillas