Znajdź nas na:
Kalendarz

I Gdyński Dzień Bańki Mydlanej

Miejsce:
Park Marii i Lecha Kaczyńskich
Adres:
, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
14-05-2022 godz. 14:30-16:30
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Halo Gdynia i okolice!🔊
.
Zapraszamy wszystkich MIŁOŚNIKÓW BANIEK MYDLANYCH na wielkie święto w bajecznych klimatach. Nie będzie to byle jakie widowisko, a impreza w rozmiarze XXL! Gwarantujemy, że miliony baniek w barwach tęczy zawróci mieszkańcom w głowach! O tym wydarzeniu i przeżyciach niełatwo będzie zapomnieć. Maluchy i starszaki – to właśnie im szykujemy fenomenalną, dwugodzinną imprezę na świeżym powietrzu🏞️.
Stawiamy na aktywność, rozrywkę i wciągającą zabawę. To nasze wspólne święto baniek mydlanych. KAŻDE DZIECKO będzie miało okazję nie tylko stworzyć własne, bańkowe dzieła sztuki unoszące się w powietrzu, ale i przebić bańkę według własnego pomysłu.
Wszystkie chwyty dozwolone! Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a my dorośli z przyjemnością weźmiemy udział w tym mega widowisku.
Chętni poczują również magię zamknięcia w gigantycznej bańce.
Macie od nas aż 200 litrów płynu do baniek! Wystarczy więc dla każdego. Bańki mydlane to uśmiech na twarzach najmłodszych i radość w sercach dorosłych. Razem z pomocą dzieci my – a więc Słupskie Bańki Mydlane – zrobimy istne zatrzęsienie w Gdyni. 100, 500, 1000 baniek mydlanych na niebie? Nie! Tym razem stawiamy na miliony!
Zapamiętajcie!👇
Bańkowe widowisko przypada na dzień 14 maja 2022 roku. Odbędzie się Parku im. Marii i Lecha Kaczyńskich .
Startujemy o 14 30. To najlepszy czas i miejsce na spotkanie się i zabawę w mistrzowskim stylu. Z pomocą małych marzycieli odmienimy niebo i nastroje wszystkich mieszkańców.
I Gdyński Dzień Baniki Mydlanej na zawsze zapisze się na kartach historii tego klimatycznego miasta. Możemy na Was liczyć? Każda para rąk się przyda. Na całkowicie darmowej, bańkowej imprezce nie może zabraknąć żadnego fana dobrej zabawy!
A teraz zapisujcie się i KLIK – udostępniajcie sensacyjne wydarzenie na swoich tablicach.