Znajdź nas na:
Kalendarz

Jak komunikować się z dzieckiem by budować pozytywną relację

Miejsce:
Centrum Kultury im. Jana Pawła II
Adres:
ul. Zofii Nałkowskiej 3 , Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
28-10-2022 godz. 16.00-20.00
Koszt wstępu:
139 zł
Szczegółowe informacje:

💥Kilka słów o prowadzącej💥

JULITA WOŁOSZYN pedagog specjalny- oligofrenopedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, terapeuta integracji sensorycznej oraz terapeuta ręki. W swojej pracy zawodowej łączę to co nieoczywiste, by dać dziecku szansę na rozwój. Pracując z dziećmi w Spektrum Autyzmu bazuję na Stosowanej Analizie Zachowania wspierając się Treningiem Umiejętności Społecznych, terapią ręki, Integracją Sensoryczną, Mindfulness. Obecnie skupiam się na wspieraniu rozwoju najmłodszych dzieci w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, a także prowadzę grupę przedszkolną dla dzieci z Autyzmem w przedszkolu Montessori .
Jestem mamą 6 letniej Michaliny, która jest inspiracją dla mojego rozwoju zarówno w roli rodzica jak i pedagoga. Swoją praktyką zawodową dzielę się ze studentami prowadząc zajęcia na uczelniach wyższych. Dzięki doświadczeniu rodzicielstwa wiem, jak kluczowa jest siła bliskiej relacji, a radość i rozwój idą w parze. Fascynuje mnie edukacja outdoorowa i bycie w bliskości natury.

🔥O SZKOLENIU !
🔹DLA KOGO SZKOLENIE
Szkolenie jest przeznaczone dla Rodziców, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów szkolnych, terapeutów i innych specjalistów zainteresowanych podnoszeniem kompetencji w zakresie komunikacji i rozwijania motywacji do budowania wspólnej relacji
🔹CELE SZKOLENIA
Rozwijanie kompetencji z zakresu Porozumiewania się w oparciu o Komunikacje bez przemocy poznanie roli uwagi, Emocji i motywacji w Komunikowaniu się z dzieckiem nabycie umiejętności budowania spójnych i zrozumiałych dla dziecka komunikatów
🔹TREŚĆ SZKOLENIA
Co to znaczy komunikować się? Dlaczego komunikacja jest ważna w budowaniu pozytywnych relacji z dzieckiem? Obdarzanie uwagą. Czy potrafię aktywnie słuchać? Jak konstruować polecenia, by były zrozumiałe dla dziecka? Jak chwalić dziecko, aby budować motywację? Jak mówić, by wspierać dziecko w radzeniu sobie z emocjami? Pułapka pytania: „Dlaczego?” O budowaniu komunikatów „Ja”

UCZESTNIK OTRZYMUJE:
👉certyfikat ukończenia szkolenia
👉materiały szkoleniowe szkolenie prowadzone przez doświadczonych terapeutów

Cookie Consent with Real Cookie Banner