Znajdź nas na:
Kalendarz

Jak na księżycu wyrosło cynamonowe drzewo — baśń chińska / Warsztaty z baśnią / Agata Półtorak

Miejsce:
GAK Dom Sztuki
Adres:
Stryjewskiego 25, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
13-01-2023 godz. 17:30-
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Zapraszamy na kolejną odsłonę teatru kamishibai i WARSZTATÓW Z BAŚNIĄ w wykonaniu Agaty Półtorak. Rok 2023 otworzy baśń chińska pt. „Jak na Księżycu wyrosło cynamonowe drzewo”.
 
WARSZTATY Z BAŚNIĄ Agaty Półtorak to spotkanie składające się z dwóch części: pierwsza z nich polega na spektaklu w konwencji japońskiego teatru ilustracji. Druga część to warsztaty rękodzielnicze, w czasie których uczestnicy samodzielnie sporządzają dzieła inspirowane treścią baśni. Tym razem z tektury, kolorowej bibuły i barwnych dodatków wykonamy zabawki – małe chińskie smoki.
Wydarzenie bezpłatne, wstęp wolny.
Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://gak.gda.pl/jak-na-ksiezycu-wyroslo-cynamonowe…/
Agata Półtorak – z wykształcenia jest nauczycielem nauczania początkowego. Od 2003 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci, podręczników i materiałów edukacyjnych. W dorobku ma również książki autorskie. Współpracuje z wydawnictwami: Harmonia, Marpress, Operon, BEA, Zielona Sowa, Literatura i GWP. Prowadzi zajęcia plastyczne dla przedszkolaków, a w wolnych chwilach tworzy drobne rękodzieło, głównie obrazy z tkanin i zabawki szyte ręcznie. W ramach współpracy z bibliotekami prowadzi warsztaty literacko-plastyczne.
Cookie Consent with Real Cookie Banner