Znajdź nas na:
Kalendarz

Jesień w ogrodzie 2022 – Rënk

Miejsce:
Renk
Adres:
Wodnika 50, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 10-09-2022, 10:00 - 16:00
Niedziela, 11-09-2022, 10:00 - 17:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Przygotuj swój ogród na jesień 🌻🍁
Zaopatrz swoją spiżarnię w dary ziemi oraz produkty lokalnych rzemieślników.
Swój udział z doskonałym asortymentem w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni ogrodnicy, producenci, szkółkarze i handlowcy z całej Polski.
Jak co roku dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówki. Duży wybór swych wyrobów gwarantują także twórcy ludowi.
Dodatkowe atrakcje dla dzieci i nie tylko:
🟠 dmuchane zjeżdżalnie,
🟠 malowanie buziek, zwierzątka z balonów,
🟠 możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce – dla ochotników;
🟠 dwa rowery Blender Bike, służące do wykonania orzeźwiających koktajli owocowych,
🟠 fachowe porady w zakresie pielęgnacji roślin oraz aktualnych trendów w branży ogrodniczej, a także szeroka oferta kwiatów rabatowych, drzew, krzewów ozdobnych, owocowych, a także środków do pielęgnacji ogrodów, itp.,
🟠 wśród oferty Wystawców będą również swojskie chleby, smalec, drożdżówki, wędliny, miody, produkty pszczele, miody pitne, a także szeroka oferta gastronomiczna.
Jak co roku Nasi wystawcy pomogą Państwu zadbać o ogrody jak i doradzą w sposobie pielęgnacji roślinności. Zapraszamy już dziś do Rënk, Gdańsk Osowa, ulica Wodnika 50.
Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.
Serdecznie zapraszamy!