Jesienny Piknik Rodzinny w Przystani Śmidowicza 49
Miejsce:
Przystań Gdynia Śmidowicza 49
Adres:
Śmidowicza 49,
Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
22-10-2022 godz. 12:00-17:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
Szczegółowe informacje:
Serdecznie zapraszamy 22 października wszystkich sąsiadów i sąsiadki na Jesienny Piknik Rodzinny do
Przystani Śmidowicza 49, którym zainaugurujemy jesienny sezon aktywności sąsiedzkich w naszych Przystaniach.

Startujemy o
12:00, a samo wydarzenie potrwa do
17:00!


W programie mnóstwo atrakcji dla wszystkich, którzy chcieliby poznać ofertę zajęć oraz samych pracowników gdyńskich Domów Sąsiedzkich znajdujących się w Przystaniach:
Opata Hackiego 33,
Chylońska 237,
Lipowa15,
Chabrowa 43 oraz
Śmidowicza 49.





Ideą Domów Sąsiedzkich jest to, by ofertę zajęć i warsztatów tworzyli sami mieszkańcy. To tu można wypić herbatę, spotkać ciekawych ludzi, odkryć w sobie nowe talenty czy po prostu aktywnie uczestniczyć w życiu dzielnicy.
„Z czym to się je” i jakie możliwości daje Przystań – to wszystko postaramy się Wam pokazać w trakcie Jesiennego Pikniku Rodzinnego. Zapraszamy!









Stałym bywalcom oraz nowym gościom pokażemy naszą przestrzeń i możliwości, jakie się z nią wiążą. Łączcie się więc w małe grupy, a my co 20 minut zabierzemy Was na wycieczkę po zakamarkach Przystani Śmidowicza 49.


Tańczyć każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. W tym przypadku nieważne są umiejętności, a sama chęć zabawy. Tę zapewni nam DJ z zestawem hitów, przy których nie da się usiedzieć w miejscu!


Oprócz tanecznych szaleństw nasza wodzirejka Alicja ze Spot Światłowcy zaproponuje chętnym zestaw gier zabaw animacyjnych oraz karaoke.


Sprawdzimy Waszego sportowego ducha. Szykujcie się!


Tu z kolei wybawić się będą mogli wielbiciele zajęć artystycznych. Może i Wy odkryjecie w sobie (małego) architekta?


Tworzymy piękne, jesienne ozdoby. Tu liczyć się będzie zręczność!


Kolejna szansa na przyozdobienie własnego domu. Tym razem podkładki, które umilą nam picie rozgrzewających, jesiennych napojów.


Każdy maluch wie, że malowanie buziek na pikniku / festynie to rzecz obowiązkowa. Wiemy to i my!


Stwórzmy wspólnie domki dla naszych mniejszych, lotnych przyjaciół. Uwaga: zapewniamy materiały, ale liczba domków jest ograniczona.


Wspólne gotowanie – będzie smacznie, pachnąco i zdrowo!


Sezon grillowy niby już za nami, ale my się tym nie przejmujemy. Zapraszamy na pyszne grillowe przekąski – nie tylko dla mięsożerców.


Sąsiedzki pokaz treningu jednej z najbardziej klasycznych, a przy tym widowiskowych sztuk walki – Aikido.







