Znajdź nas na:
Kalendarz

Kameralne poranki: wakacyjne seanse dla dzieci

Miejsce:
Kino Kameralne Cafe
Adres:
Lektykarska 4, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 15-08-2020, Szczegóły w opisie
Niedziela, 16-08-2020, /
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny

Zapraszamy na weekendowe pokazy filmowe dla dzieci!
‼️WSTĘP WOLNY

Razem z Stomatologia Dziecięca i Rodzinna Wiewiór “K” mamy dla Was propozycję na spędzenie wakacyjnych weekendów wspólnie z dziećmi w kinie. Przygotowaliśmy pięć wartościowych filmów z oferty Kino dzieci .

🔸Pettson i Findus – Wielka wyprowadzka
1.08 godz. 12:00
9.08 godz. 12:00

Wiek: 4+
Czas trwania: 81 min
Wersja językowa: Dubbing

Żywiołowy Findus nie może nacieszyć się swoim nowym materacem, skacze po nim i skacze, co irytuje starszego, zmęczonego Pettsona. Idealnym rozwiązaniem wydaje się przeprowadzka do wybudowanego specjalnie przez Pettsona domku zabaw, znajdującego się w pobliżu ich aktualnego miejsca zamieszkania. Ale chodzący swoimi ścieżkami Findus wyobraża sobie swoją przeprowadzkę inaczej niż jego przyjaciel. Czy uda im się znaleźć kompromisowe rozwiązanie? Jak potoczą się losy tej dwójki lubianych przez dzieci bohaterów?

🔸Jakub, Mimmi i gadające psy
2.08 godz. 12:15
23.08 godz. 11:00

Wiek: 6+
Czas trwania: 70 min
Wersja językowa: Dubbing

10-letni Jakub przyjeżdża na tydzień na przedmieścia Rygi, gdzie zatrzymuje się u kuzynki Mimmi. Dziewczynka z niechęcią wprowadza go w swój świat. Wkrótce jednak chłopiec zawiera niezwykłą znajomość z… gangiem gadających psów. Pewnego dnia jeden ze zwierzaków zostaje porwany, a ukochany park Mimmi przejmuje inwestor. Dzieci i psy podejmują wspólną walkę, by ocalić ulubione miejsce i czworonoga.

Film jest oryginalną animacją, której urok podkreśla muzyka Krzysztofa A. Janczaka.

🔸Łowcy czarownic
15.08 godz. 12:30
29.08 godz. 12:00

Wiek: 9+
Czas trwania: 86 min
Wersja językowa: Dubbing

W swoich snach jest odważnym superbohaterem potrafiącym latać, w prawdziwym życiu – niepewnym siebie chłopcem, któremu wchodzenie po schodach sprawia trudność. 10-letniemu Jovanovi, który choruje na częściowe porażenie mózgowe i niemal każde popołudnie spędza na rehabilitacji, trudno jest się pogodzić ze swoją sytuacją. Na domiar złego do jego klasy dołącza buntownicza Milica, która ma inny problem: jej rodzice się rozstali, a ojciec związał się z… wiedźmą! Czy dwójce przyjaciół uda się ją pokonać? Wzruszająca historia o roli rodziny i o tym, jak dzięki uzdrawiającej mocy bliskości i bezgranicznej akceptacji każdy z nas może stać się superbohaterem.

🔸Solan i Ludwik – Misja Księżyc
22.08 godz. 12:00
30.08 godz. 12:00

Wiek: 6+
Czas trwania: 80 min
Wersja językowa: Dubbing

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma stać się rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, nie zawsze udane… Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i wyruszą w kosmiczną podróż? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi? Międzygalaktyczna wyprawa będzie pełna niespodzianek!

🔸Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica
8.08 godz. 12:45
16.08 godz. 12:30

Wiek :6+
Czas trwania: 89 min
Wersja językowa: Dubbing
Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?

Ilość miejsc ograniczona! W jednym seansie może wziąć udział tylko 25 osób. Prosimy o wcześniejszą rezerwacje miejsc:
tel. 58 690 70 75 lub bilety@kinokameralnecafe.pl