Znajdź nas na:
Kalendarz

Kino Rodzinne w KinoPorcie

Miejsce:
KinoPort
Adres:
Strajku Dokerów 5, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 22-04-2023, 13:00
Niedziela, 23-04-2023, 14:30
Koszt wstępu:
Szczegóły u Organizatora
🎬 Zapraszamy serdecznie naszych najmłodszych widzów wraz z opiekunami na pokazy filmów familijnych 🎬
🎫 Na wszystkie bilety w ramach cyklu obowiązują bilety promocyjne – 10zł
🎫 Zachęcamy do rezerwacji biletów przez Messenger KinoPortu: KinoPort
🎬 Szkoła magicznych zwierzat | 2021 | 93´ | Austria/Niemcy | reż. Gregor Schnitzler
🦊 Ida musiała przeprowadzić się do innego miasta i teraz jest „tą nową” w szkole Winterstein. Klasa nie przyjmuje jej z otwartymi ramionami. Jedyne wolne miejsce w ławce jest obok outsidera Benniego.
💛 Pewnego dnia wychowawczyni, panna Cornfield, zapowiada przyjazd niezwykłego człowieka. Ma ich odwiedzić Mortimer Morrison, który podróżuje po świecie w poszukiwaniu magicznych zwierząt. Ich niezwykłość polega na tym, że potrafią rozmawiać z człowiekiem, którego biorą za przyjaciela.
🦊 Magiczne zwierzę nigdy nie zostawi swojego przyjaciela w potrzebie. To najwierniejszy towarzysz, jakiego można sobie wyobrazić. W klasie Ida i Benni jako pierwsi mają magicznych przyjaciół. I nagle okazuje się, że wszyscy chcą się z nimi kumplować.
🧡 Tymczasem w szkole zaczynają znikać różne przedmioty. Dzieciaki i magiczne zwierzęta muszą trzymać się razem, aby rozwiązać zagadkę szkolnego złodzieja.
🎬 Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona | 2022 | 83´ | Szwecja | reż. Tina Mackic
🔎 Przed parą detektywów kolejny twardy orzech do zgryzienia. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby impreza z darmowymi słodyczami, na którą czekają wszyscy mieszkańcy Valleby, nie doszła do skutku.
🦂 Z Akademii Nauki ginie teleskop, fajerwerki przygotowane na pokaz przedwcześnie błyskają, a ze sklepu z biżuterią ginie żywy skorpion. Maja i Lasse mają kilku podejrzanych. Nie wykluczają nawet, że winny może być ksiądz – w końcu to na kościelnej wieży znaleziono poszlaki.
🔎 W śledztwie pomagają im policjant i emerytowana złodziejka, Lillie, która mieszka w domu spokojnej starości.
Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner