Znajdź nas na:
Kalendarz

LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019

Miejsce:
Plaża Miejska w Gdyni i Lotnisko Gdynia - Kosakowo
Czas trwania wydarzenia:
Piątek, 16-08-2019, 19:00 - 23:00
Niedziela, 18-08-2019, 10:00 - 17:00
Koszt wstępu:
Na plażę wstęp wolny! Na lotnisko bilety 25 - 300 zł

III Edycja LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019
– Plaża Miejska w Gdyni
– Lotnisko Gdynia – Kosakowo

Rozgrzewamy silniki! LOTOS Gdynia Aerobaltic już 16/17/18 sierpnia ponownie zagości na gdyńskiej Plaży Miejskiej oraz lotnisku Gdynia-Kosakowo w dniach 16-18.08.2019r

Już po raz 3 w Gdyni będziemy mogli podziwiać kunszt pilotów indywidualnych oraz grup akrobacyjnych z całego świata w dwóch lokalizacjach w ramach bezpłatnych wieczorno-nocnych pokazów lotniczych na gdyńskiej Plaży Miejskiej, a także dziennych, płatnych pokazów lotniczych na Lotnisku Gdynia – Kosakowo. Każdego roku organizatorzy starają się zaskoczyć zarówno fanów lotnictwa, jak i całe rodziny. Tegoroczna edycja Gdynia Aerobaltic przyniesie sporo nowości. Będą to m.in. dwie nowe strefy zlokalizowane na lotnisku Gdynia – Kosakowo: Aerolandia oraz Aerocamp.

Aerolandia to rozbudowana strefa rozrywki, skierowana do rodzin z dziećmi, w której będzie można bezpłatnie skorzystać z przygotowanych atrakcji, warsztatów, Akademii Młodego Pilota, namiotu chillout dla rodziców, gier i zabaw sportowych. To także ogromna strefa rozrywki dla całej rodziny, atrakcje dla dzieci na świeżym powietrzu, dedykowany namiot chillout dla rodziców, a na niebie – spektakularne pokazy lotnicze.

 

Zobacz nasz klip z pokazów lotnicznych z zeszłego roku:

Aerocamp to niepowtarzalna okazja aby spędzić aż 3 dni i 3 noce na lotnisku Gdynia – Kosakowo wraz z innymi entuzjastami lotnictwa w ramach wyodrębnionej strefy. Aerocamp został stworzony dla osób, które chcą doświadczyć niesamowitej przygody połączonej z pokazami lotniczymi Gdynia Aerobaltic. Możliwość spędzenia weekendu nad Bałtykiem, na polu namiotowym, na lotnisku, o krok od serca pokazów lotniczych, korzystając z namiotu chillout, możliwości spotkań z pilotami biorącymi udział w pokazach, a także zobaczenia pokazów „od kuchni” podczas zamkniętych dla publiczności treningów. 1-szą historyczna edycja Aerocamp zapowiada się naprawdę ekscytująco!

BILETY: https://tobilet.pl/events/aerobaltic-air-show-2019-bilety/

Zobacz jak był w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=wvQqjIGwEHs