Znajdź nas na:
Kalendarz

LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021

Miejsce:
Port lotniczy
Adres:
Kosakowo, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 21-08-2021, 10:00
Niedziela, 22-08-2021, 17:00
Koszt wstępu:
Szczegóły w opisie
Szczegółowe informacje:

Najbardziej wyczekiwane lotnicze wydarzenie tego roku! Po roku pandemicznej przerwy LOTOS Gdynia Aerobaltic powraca z nową mocą! Już 21 i 22 sierpnia na Lotnisku Kosakowo największe pokazy lotnicze w Polsce!

Po raz pierwszy na Aerobaltic pojawią się legendarni Red Arrows, widowiskowy Rafale Solo Display i głośny Solo Türk. Powrócą też polskie Biało-Czerwone Iskry! LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 to 20 godzin pokazów na niebie, wyjątkowo silna reprezentacja Sił Powietrznych wielu krajów Europy i świata, rekordowa liczba samolotów odrzutowych, grupy akrobacyjne, najlepsi piloci i moc atrakcji również na ziemi. Specjalnie przygotowane strefy dla pasjonatów lotnictwa, rodzin – w tym także dedykowana strefa zabawy dla najmłodszych z animatorami: Aerolandia wraz Akademią Młodego Pilota. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wiele atrakcji dla rodzin i dzieci oraz spektakularne show lotnicze!

LOTOS Gdynia Aerobaltic to także rozbudowana wystawa statyczna (gdzie można z bliska zobaczyć i dotknąć nieosiągalne zwykle samoloty), strefy tematyczne, warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także spotkania z pilotami. Podczas pokazów widzowie będą mieć możliwość obejrzenia z bliska kilkudziesięciu samolotów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz innych statków powietrznych biorących udział w pokazach.

Na pokazy będzie można dotrzeć za pomocą dedykowanej linii autobusowej kursującej między przystankiem dworcowym Gdynia Główna a lotniskiem w Kosakowie.

Stań się częścią tegorocznej imprezy i nie zwlekaj z zakupem biletu, nie może Cię tam zabraknąć!

Specjalnie dla Państwa, równolegle z pokazami na lotnisku w Kosakowie realizujemy projekt Aerolandia. Jest to miejsce na aktywne spędzenie weekendu z rodziną i przyjaciółmi! Plenerowa strefa edukacji i rozrywki pozwala na odkrywanie nowych możliwości zdobywania wiedzy przez zabawę. Zapraszamy Państwa do przeżycia tych niesamowitych chwil razem z nami!

AKADEMIA MŁODEGO PILOTA

Partnerem Akademii Młodego Pilota jest Centrum Nauki Experyment z Gdyni.

  • Dlaczego lata samolot i jak jest skonstruowany?
  • Jaki wpływ na lotnictwo ma pogoda?
  • Jakie są typy statków powietrznych i na czym polega nawigacja lotnicza?

Odpowiedź na te i wiele innych pytań znajdziecie w Akademii Młodego Pilota. To miejsce, które łączy naukę i zabawę, na młodych adeptów czekają gry i eksperymenty, które w kreatywny sposób przedstawią fascynujący świat lotnictwa! Udział w każdym z warsztatów potwierdza pieczątka z logo Akademii. Po zebraniu pięciu takich pieczątek, absolwent Akademii Młodego Pilota opuszcza ją z licencją lotniczą i zestawem gadżetów!

STREFA CHILLOUT DLA RODZIN

Pomyśleliśmy o wszystkich i zapraszamy do odlotowej strefy przygotowanej specjalnie z myślą o całej rodzinie! Miejsce gdzie możecie położyć się na leżaczku, nakarmić i przebrać Wasze maluszki. Znajdą się też kolorowanki i zabawki dla wszystkich pociech!

WAWEL

Strefę Aerolandia dodatkowo osłodzi nam uwielbiany przez kolejne pokolenia Polaków, producent wyrobów cukierniczych – firma Wawel! Cukierków z pewnością starczy dla każdego, ponieważ przyjedzie ich cały Wawel Truck! Co jeszcze się w nim znajdzie? Koniecznie sprawdźcie sami w Aerolandii, a na razie to nasza słodka tajemnica.

BUDDA PLAY

Zapowiada się nieziemska zabawa, również wirtualna. W namiocie Budda Play będziecie mieli okazję zagrać w najbardziej elektryzujące tytuły konsolowe na wysokiej jakości monitorach. Budda Play sprawi, że najnowsza technologia spotka się ze świetną zabawą!

DECATHLON

Zapraszamy na gry zespołowe po okiem opiekunów- piłka nożna, koszykówka – konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – testowanie sprzętów

AIRPOINT

AirPoint to miejsca, w których każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych.

Marzenia o wzbiciu się w powietrze towarzyszą nam od zawsze. Niesamowite wrażenia, adrenalina, a przede wszystkim tak przyjemne i dające olbrzymią satysfakcję poczucie wolności. To wszystko sprawia, że latanie zawsze było i będzie absolutnie wyjątkowe.

Człowiek jest w stanie polecieć dziś praktycznie w dowolny zakątek ziemi, jednak tylko nieliczni mogą usiąść za sterami samolotu pasażerskiego. Coś, co było osiągalne dotychczas jedynie dla wąskiego grona osób, dzięki nam staje się dostępne na wyciągnięcie ręki.

AirPoint zaprasza do Aerolandii na warsztaty pilotażu.

FAMILYTIME.PL

Już kolejny raz patronem medialnym strefy Aerolandia został trójmiejski portal FamilyTime.pl – poświęcony rodzinie, przyjaźni i zabawie. Przeczytacie u nich o ciekawych i odkrywczych sposobach spędzenia wolnego czasu z rodziną, między innymi właśnie na Aerolandii!

Bilety można zakupić na stronie ToBilet.pl

Ceny biletów (na jeden dzień pokazów):

Ulgowy (do 18 lat) – 30 zł

Zwykły – 40 zł

Bilet dla Posiadacza Karty Mieszkańca program Gdynia Rodzinna – 70 zł

– dzieci do lat 3 – wejście darmowe.

Bilety upoważniają do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

GWIAZDY POKAZÓW: