Znajdź nas na:
Kalendarz

Małe spotkanie na dużym formacie – warsztaty z ilustratorką Susie Hammer

Miejsce:
Nadbałtyckie Centrum Kultury
Adres:
Korzenna 33/35, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
15-10-2022 godz. 10:00-11:30
Koszt wstępu:
10 zł; jeden bilet = 1 dziecko + maks. 2 opiekunów
Element do elementu, puzzel do puzzla i tworzymy całość. Wejdź z nami do świata zabawy i rysunku. Używając różnych materiałów plastycznych stworzymy wspólną dużą pracę. Ciekawy jakie temat tym razem przyjdzie wam do głowy. Każdy będzie miał szansę dołączyć swoją cegiełkę do całości.
………………………………………………………………………..
Dla kogo: dla dzieci 5+ z opiekunami
Liczba miejsc: 20 (dzieci)
Bilety: 10 zł; jeden bilet = 1 dziecko + maks. 2 opiekunów
………………………………………………………………………..
Susie Hammer (Zuzanna Młotek, 1990). Ilustratorka i autorka książek dla dzieci. Warszawianka z pochodzenia, przez ostatnie 10 lat mieszkała w Madrycie, gdzie studiowała Ilustrację i Projektowanie. Lubi opowiadać historię poprzez kolor i proste formy. Jej rysunki
skierowane są głównie do najmłodszej publiczności, można je znaleźć na papierze, tekstyliach, zabawkach oraz ścianach. Ma na swoim koncie ponad 20 publikacji. Pracę przy biurku uzupełnia pracą z dziećmi, uczyła w szkole Montessori oraz prowadziła warsztaty dla madryckiego IED (Istituto Europeo de Diseño). Od niedawna pracuje w przedszkolach, prowadząc zajęcia o sztuce. W 2018 stworzyła projekt Campos de Juego (Playgrounds) gdzie zaprojektowała przestrzeń do eksploracji i zabawy w Centrum Sztuki Współczesnej w Murcii (Centro Párraga). W 2019 wraz z grupą artystów z Barcelony zorganizowała non-profitowy projekt No Planet No Fun, poświęcony środowisku i zmianom klimatycznym. Uwielbia rysować psy i śpiewać gdy nikt nie słucha.
Warsztaty odbywają się w ramach wydarzenia 17. Bałtyckie Spotkania Ilustratorów pt. „Spotkanie”.
Cookie Consent with Real Cookie Banner