Znajdź nas na:
Kalendarz

Mamaville Targi Gdańsk vol.12

Miejsce:
Forum Gdańsk
Adres:
Targ Sienny 7, Gdynia
Czas trwania wydarzenia:
14-05-2022 godz. 9:00-21:00
Koszt wstępu:
Wstęp bezpłatny
MAMAVILLE Targi dla Mamy i Dziecka
Forum Gdańsk
14.05.2022’ godz.9:00 – 21:00
Dla wystawców >> Formularz rejestracji >> http://bit.ly/rejestracjawystawcy
Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie. Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.
Targi Mamaville organizowane są już ponad 7 lat w 7 polskich miastach i w 2022 roku zamierzamy także rozwijać się dalej.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.
Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.
Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach.
Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci i wykładów dla rodziców
✨ STREFA EDUKACYJNA
Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów.
Wykłady są bezpłatne lecz ilość miejsc jest ograniczona. Zapisz się już teraz !!!
Link do zapisów:
https://app.evenea.pl/event/mamavillewykgd08/
Lista wykładów :
Sobota 14 Maj 2022
⏰10:15 do 11:15 – „Przygotowanie do porodu i postępowanie w połogu okiem fizjoterapeutki uroginekologicznej „
Prowadzenie: Adrianna Grobelna-Krajcer, fizjoterapeutka uroginekologiczna, prowadzące gabinet PELVISMED na Gdańskiej Zaspie.
Na co dzień współpracuje z kobietami na każdym etapie życia, pomagając im zadbać o swoje zdrowie intymne. Szczególnie bliska jest jej praca z kobietami w ciąży i po porodzie. Jej celem jest uświadamianie kobietom, że problemy związane z nietrzymaniem moczu czy obniżeniem narządów rodnych po porodzie, nie są powodem do wstydu.
Prowadząca licznych warsztatów o tematyce prozdrowotnej, prelegentka gdańskich szkół rodzenia. Członkini Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Swoją widzę ciągle aktualizuje na szkoleniach i kursach z zakresu uroginekologii. Autorka bloga Fizjoterapia na szpilkach. Prywatnie miłośniczka aktywnego stylu życia, dobrej książki i podróży
W trakcie warsztatów zostanie omówiony proces przygotowania do porodu drogami natur, jak i cięciem cesarskim. Dowiesz się co możesz zrobić już na etapie ciąży, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybrać, jak prawidłowo wykonać masaż krocza i gdzie w tym wszystkim fizjoterapia. Dodatkowo zapoznasz się z postępowaniem w pierwszych dniach po porodzie. Odpowiemy na pytanie czego unikać w połogu, a na co zwrócić szczególną uwagę.
Serdecznie zapraszamy!
⏰11:30 do 12:30 – „Laktacyjny start „
Prowadzenie: Paulina Kowalewska – doświadczona położna, ze zdanym egzaminem na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego. Na co dzień pracuje w szpitalu i wspiera przyszłych rodziców w przygotowaniach do porodu i nowej rzeczywistości. Prowadzi kursy szkoły rodzenia, jeździ na wizyty patronażowe i prowadzi warsztaty w Zaufaj Położnej.
Zastanawiasz się jak będzie wyglądała u Ciebie laktacja po porodzie? Czego się spodziewać? Boisz się, że nie będzie tak kolorowo? A może błądzisz w tym jak zadbać o laktację, jeszcze będąc w ciąży?
We wszystkim Ci pomożemy!
Jesteśmy zespołem doświadczonych położnych i Certyfikowanych Doradczyń Laktacyjnych – na co dzień prowadzimy szkołę rodzenia Zaufaj Położnej, a już 14 maja Paulina Kowalewska poprowadzi dla Ciebie warsztaty „LAKTACYJNY START” – czyli laktacyjny przewodnik na którym dowiesz się czego możesz się spodziewać i jak się do tego przygotować? Przekonasz się, że nie ma się czego bać – tu podstawą jest Twoja świadomość i przygotowanie, a o to już zadbamy!
⏰13:00 do 14:00 – „10 błędów w udzielaniu pierwszej pomocy niemowlaków”
Prowadzenie: Adrianna Cienkusz, Ratownik medyczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, instruktor pierwszej pomocy w firmie TwójRatownik.pl. Swoje doświadczenie zdobywałam podczas pracy w pogotowiu ratunkowym oraz na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych w warszawskich szpitalach.
Specjalizuję się w tematyce dziecięcej, dlatego też można mnie często spotkać podczas warsztatów z pierwszej pomocy w ramach szkoły rodzenia. Współtworzę nowe projekty, aby pomóc rodzicom zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia.
Czy Twoja wiedza o pierwszej pomocy jest aktualna? Zastanawiasz się czy Twoje działania będą skuteczne w sytuacji zagrożenia życia? Podczas spotkania poznasz zarówno najczęstsze błędy w przypadku zadławienia, bezdechu, wysokiej gorączki, urazów i utraty oddechu. Dodatkowo dowiesz się jak powinno wyglądać prawidłowe postępowanie i będziesz mógł/a sprawdzić swoją skuteczność!
Co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy?
poznasz 11 niezbędników w apteczce malucha
dowiesz się, który numer wybrać 999 czy 112 kiedy dojdzie do wypadku
Jeżeli chcesz zbudować wiarę w siebie, która pozwoli na bezbłędną pomoc dziecku w przypadku zagrożenia życia to ten warsztat jest dla Ciebie!
https://twojratownik.pl/
✨ STREFA ZAKUPÓW
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.
Targi Mamaville to przede wszystkim:
⚡️ Ponad 40 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
⚡️ Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
⚡️ Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
⚡️ Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
bezpłatnie