Znajdź nas na:
Kalendarz

Mamaville x Targi Rzeczy Ładnych Gdańsk

Miejsce:
AMBEREXPO
Adres:
Żaglowa 11, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Sobota, 13-05-2023, 11:00
Niedziela, 14-05-2023, 19:00
Koszt wstępu:
10 - 15 zł

Witamy nowych gości i tych, którzy odwiedzają nasze targi regularnie ogłaszamy, że po raz pierwszy razem z Targami Rzeczy Ładnych będziemy w Gdańsku. W bardzo wygodnych i nowoczesnych przestrzeniach Amber Expo, mamy nadzieję przygotować dla Was fantastyczne wydarzenie na którym nie zabraknie polskiego designu i naszych fantastycznych wystawców. Po prostu musicie być z nami w ten piękny majowy weekend!

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców oraz rodzin z dziećmi i każdego zainteresowanego tematyką macierzyństwa.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia. Naszą misją jest wspieranie kobiet na każdym etapie Twojej podróży przez macierzyństwo. To ma być ich droga i własny sposób na macierzyństwo.
Od samego początku chcemy, żeby Mamaville było miejscem, gdzie znajdziecie inspiracje podczas ciąży, przygotowania do narodzin i pierwszych dni macierzyństwa.

Chcemy również towarzyszyć mamom przy wspieraniu rozwoju dziecka, pokazując jakie są możliwości i dając przestrzeń do spotkań z ekspertami w swoich dziedzinach. Dlatego Targi Mamaville oprócz zakupów, to także wydarzenie pełne atrakcji dla dzieci.

STREFA ZAKUPÓW
Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.

Lista Wystawców: https://targi.mamaville.pl/y/

Targi Mamaville to przede wszystkim:

  • Ponad 50 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
  • Nowe wschodzące marki, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
  • Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
  • Wszystko dla mamy i dziecka z branż: ubrania / zabawki / wózki i foteliki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi – dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
  • STREFA ATRAKCJI DLA DZIECI
  • Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

KONTAKT : organizacja@mamaville.pl
Więcej na www.targi.mamaville.pl

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner