Znajdź nas na:
Kalendarz

MUSICAL KOSMOS | 19-21 października 2022 | Gdański Teatr Szekspirowski

Miejsce:
Gdański Teatr Szekspirowski
Adres:
Wojciecha Bogusławskiego 1, Gdańsk
Czas trwania wydarzenia:
Środa, 19-10-2022, Szczegóły w opisie
Piątek, 21-10-2022, Szczegóły w opisie
Koszt wstępu:
60-80 zł
Zanurz się w niepowtarzalną opowieść Wszechświata!
Wyrażoną przez muzykę, śpiew, taniec i akrobacje!
Zapraszamy na show, które pokochali dorośli i najmłodsi widzowie w całej Polsce!
– MUSICAL KOSMOS – powraca do Gdańska, aby ponownie zachwycić i poruszyć niejedno serce widza! 💖 Już 19, 20 i 21 października 2022 r. odkryj piękno Wszechświata w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim!
⭐MUSICAL KOSMOS ⭐
Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu! Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?
⭐NAJBLIŻSZE GRANIA⭐
➡️ 19 PAŹDZIERNIKA 2022, środa, godz. 19.00
➡️ 20 PAŹDZIERNIKA 2022, czwartek, godz. 18.00
➡️ 21 PAŹDZIERNIKA 2022, piątek godz. 19:00
⭐ WIĘCEJ O MUSICALU KOSMOS ⭐
MUSICAL KOSMOS to Polska, autorska produkcja Akademii Artystycznej z Gdańska. Musical przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko w kosmicznej scenerii. W sposób przystępny pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja.
MUSICAL KOSMOS przybliża widzom formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.
MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.
~ Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
~ Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
~ Przygotowanie wokalne premiery: Karolina Adamiak – Pruś
~ Scenografia: Krystian Hintzke
~ Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
~ Menadżer Projektu: Karolina Potakowska Fundacja 180 Stopni
Cookie Consent with Real Cookie Banner